לשמור נכון על האופנוע

אופנוע הוא אחד מכלי הרכב הנפוצים בארץ ולא בכדי. הוא קומפקטי, מהיר ואפשר בעזרתו להגיע לכל מקום שרוצים מבלי להישאר מאחור, בשל הפקקים. יקר או זול ככל שיהיה, חשוב לשמור על האופנוע כאשר הוא איננו בשימוש ובייחוד אם הוא נמצא חשוף, בחוץ. ישנם כיום לא מעט פתרונות קירוי לאופנוע איכותיים שעוזרים לעשות זאת, פתרונות בהתאמה מלאה תוך התייחסות לתנאי המקום.

 

איכות ועמידות

לא תמיד ניתן לחנות את האופנוע בתוך חניון סגור או במקום, ששומר עליו מפני החום, השמש הישירה, גשמים וכמובן גם מפני גניבות. פתרונות הקירוי המוצעים כיום מתאימים לאופנועים בדגמים שונים ומאפשרים לשמור על האופנוע ללא חשש ולאורך זמן רב כשהוא איננו על הכביש. אלה יכולים להיות פתרונות ניידים, פתרונות קבועים, כאלה שנחשבים איכותיים יותר ואחרים פחות. כך או כך, האפשרויות הן רבות וחשוב מאד לוודא כי זו הנבחרת אכן תואמת לאופנוע וגם לצרכים.

ישנן כיום חברות, המתמחות ביבוא ובשיווק של פתרונות קירוי שונים לרכבים מכל הסוגים, לרבות לאופנועים. אלו, מכירות היטב את השוק ואת צרכיו ומציעות ללקוחותיהן את הפתרונות האיכותיים ביותר, המתבססים על חומרים חזקים ובעיקר גם עמידים. בחירה של קירוי מצריכה התייחסות לפרמטרים שונים, ביניהם יכולתו של הקירוי להגן על האופנוע שתחתיו ולהתמודד בהצלחה עם תנאי מזג האוויר, העשויים להיות לעיתים לא קלים. על הקירוי להחזיק מעמד גם ברוחות חזקות מאד, גם בגשמים בלתי פוסקים ואפילו בברד. הוא נמצא תחת כיפת השמיים לרוב ומטרתו להגן על האופנוע בכל עת.

חשוב לבדוק גם את אופן פתיחת וסגירת הקירוי ולוודא שהוא אכן קל ונוח לשימוש. קירוי מסורבל מדי לתפעול עשוי להקשות על המשתמשים בו ולהפוך אותו לפתרון שאיננו מתאים. למתלבטים, מומלץ לפנות לכל אלה, הנעזרים בפתרונות הקירוי הקיימים ולבקש לשמוע מהם חוות דעת אודות סוג הקירוי שבו בוחרים.

יש לכם אופנוע ואתם מחפשים פתרון קירוי איכותי שיגן על האופנוע שלכם? חברת צל סאן היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בייצור וגם בהתקנה של פתרונות קירוי והצללה ותשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם את המענה המתאים. לסקירת כלל מוצריה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים, התקשרו לטלפון 1-800-222218