צלון לרכב

לאחר קניית דירה או בית, מכונית הינה הרכישה השנייה בגודלה של משפחה ממוצעת בישראל ובעולם. משפחות רבות בישראל מחזיקות שניים ואפילו שלושה רכבים. קשה מאוד לדמיין את החיים בישראל ללא רכב פרטי המשמש אותנו לכל צרכי החיים (עבודה, קניות, טיולים). מכיוון שאנו משקיעים כסף רב בקניית המכונית, יש חשיבות גדולה גם להגן עליה מפני נזקי מזג האוויר. אנשים מחפשים פתרונות שונים כיצד להגן על מכוניתם מפני נזקי מזג האוויר. התשובה לבעיה נמצאת ממש כאן, הפתרון פשוט מאד וניתן ליישום במהירות וללא השקעה כספית גבוהה. כמו שכבר ניחשתם, הפתרון לבעיה הינו: צלון לחניה לרכב.

 

מהם היתרונות של צלון לרכב?

– השמש הישראלית החזקה והיוקדת גורמת לנזקים בטווח הארוך לכל חלקי הרכב – לצבע החיצוני, לצמיגים, לחלקי הפלסטיק של פנים האוטו ואף לריפודים. ההשקעה הכספית הכרוכה בהחלפת חלקים סדוקים ובלויים או צביעה מחדש הינה גבוהה ולכן יש יתרון כלכלי עצום בצילון לרכב.

– שמירה על טמפרטורת הרכב – השימוש בצלון מפחית באופן דרסטי את חום הרכב, מה שהופך את הכניסה אליו נעימה בימי הקיץ החמים והלוהטים. במדידות שנעשו נמצאה הפחתה של בין 5 ל20 מעלות בטמפרטורה בתוך הרכב, כאשר המכונית מקורה.

– הגנה מפני הגשם – אחד הדברים המבאסים ביותר זה לחזור מהסופרמרקט בגשם שוטף ולהתחיל לפרוק את המצרכים לתוך הבית, או לחזור עם תינוק או ילד קטן מהגן ובחוץ מתרחשת סופה או אפילו סתם גשם, זה לא כיף גדול, אין ספק, שאין ברצונכם להירטב או להתחיל להחליף בגדים לילדון שרטוב כולו. צלון נותן לכם את האפשרות לצאת ברוגע מהמכונית ללא כל חשש, לפתוח את המטריה בנחת ולהגיע הבייתה יבשים ומרוצים.

– עצים ולשלשת ציפורים – כאשר אתם חונים מתחת לעץ, קיים סיכוי גדול שפירותיו ינשרו על המכונית או גרוע מכך צבע המכונית ייפגע מלשלשת ציפורים או עטלפים. מכיוון שהלשלשת הינה חומצית, הפגיעה בצבע המכונית יכולה להיות בלתי הפיכה ולגרום לכתמים לא רצויים אשר מורידים את ערך המכונית או מצריכים צביעה חדשה ויקרה של המכונית אצל צבעי רכב.

צלונים איכותיים דורשים חומרים מעולים ובעלי מקצוע מיומנים. בחברת צל סאן, יש מגוון גדול מאד של פתרונות הצללה ייחודים לחניות המעניקים עמידות גבוהה ולאורך זמן רב. איכות הצלונים שלנו היא ברמה הגבוהה ביותר בשוק הישראלי ולכן מחזיקים שנים רבות ללא בלאי או שחיקה, ולפיכך אנו יכולים להעניק אחריות על המוצרים שלנו בלב שלם. הצוות הטכני שלנו מיומן ומנוסה מאד ונותן יחס אישי ומסור לכל לקוח ולקוח.

חברת צל סאן, הוקמה בשנת 1995 והיא החברה המובילה בישראל בענף ההצללה, אנו מתמחים בייצור והתקנת צלונים וסוככים בבתים פרטיים ובעסקים.

אנו מעניקים ייעוץ מקצועי, חינם בבית הלקוח, ומקפידים על מתן שירות אישי, אמין ומהיר. אנו מתחייבים לביצוע ההתקנה – תוך ארבעה עשר ימים ממועד ההזמנה.

אנו מתמחים גם בחידוש סוככים קיימים, כולל החלפה של בדי הסוככים ונותנים הסברים על תחזוקה נכונה. במידה אם אתם מחפשים חברה שמעניקה ללקוחותיה, שירות מקצועי הגון ואיכותי הגעתם למקום הנכון! נשמח לענות לשאלותיכם בטלפון: 1800-2222-18 או בטלפון: 052-4400044 או צרו קשר כאן.