לבחור בפתרון המתאים

ישנם סוגים שונים כיום של פתרונות הצללה לרכב. אלה, נבדלים זה מזה במראה שלהם, באיכות שלהם, ברמת העמידות שלהם וגם במידות שלהם. חלקם מיוצרים על ידי חברות ישראליות מקומיות וחלקם מיובאים מחו"ל. לא משנה באיזה פתרון בוחרים, מומלץ לבחון כמה פרמטרים חשובים לפני שקונים. יש לכם רכב ואתם מחפשים פתרון שיגן עליו? אם כן, הנה כמה נקודות שכדאי לכם לקחת בחשבון:

  1. חומרי גלם חזקים ועמידים – מכיוון שפתרונות ההצללה מותקנים בחוץ, כשהם חשופים לתנאי מזג אוויר שונים – רוחות, שמש ישירה וחזקה וגם גשם, עליהם להיות מורכבים מחומרי גלם חזקים ועמידים. כאלה שיהפכו את פתרון ההצללה עצמו ליעיל, כזה המגן על הרכב למשך שנים.
  2. מידותיו – ישנם פתרונות הצללה במידות שונות. חלקם גדולים מאד וחלקם קטנים. כך או כך, למחפשים מומלץ מאד לבחון את מידותיו המדויקות של הפתרון עצמו ולוודא כי הוא אכן מתאים למידות הרכב שאותו מכסים.
  3. אופן פתיחתו, סגירתו והפעלתו – ניתן למצוא כיום פתרונות הצללה ניידים וגם נייחים. ישנם כאלה המופעלים (סגירה ופתיחה) באופן ידני בעוד שאחרים חשמליים. ישנם פתרונות הצללה מתקפלים ויש קבועים. כדאי מאד לבדוק מראש כיצד מתפעלים את פתרון ההצללה והאם נדרשת יכולת מסוימת או אמצעים כלשהם.
  4. העלויות – סוככים ופתרונות הצללה אחרים המיועדים לרכבים מוצעים כיום למכירה בטווח רחב של מחירים. העלויות נקבעות בהתאם לפרמטרים שונים, כמו איכות המוצר, המידות שלו ועוד. כדאי מאד לערוך סקר שוק, להשוות מחירים ולבחון מה בדיוק מקבלים בתמורה למחיר. מומלץ מאד שלא להתפשר על האיכות ולזכור שאיכות ירודה עשויה, לרוב, לעלות ביוקר.
  5. מי היצרן – חברות המתמחות בייצור פתרונות הצללה הן אלו שתוכלנה לספק את המענה המושלם למחפשים. הן מודעות היטב לצרכים ושמות דגש על כל הנקודות החשובות.

הרכב שלכם חשוף לשמש ישירה ואתם זקוקים לפתרון הצללה שיגן עליו? חברת צל סאן היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החברה מתמחה בייצור ובהתקנה של פתרונות הצללה מסוגים שונים, המיועדים לרכבים ותשמח לספק לכם את המענה המתאים. לסקירת כלל מוצריה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים, התקשרו לטלפון 1-800-222218