בחירה נכונה של פרגולות וסוככים למרפסת

פרגולות וסוככים הם שני המוצרים המרכזיים שמשמשים לקירוי של מרפסות בתים ועסקים בישראל. כאשר מזמינים אותם מחברתנו זוכים למוצרי איכות בעלי תו תקן המיוצרים או מורכבים במפעלנו, וזאת בכל מידה מבוקשת ובמחירים משתלמים במיוחד.

 

בחירה נכונה של פרגולה

כדי לבצע רכישה חכמה של סוככים ופרגולות יש להביא בחשבון מספר שיקולים בסיסיים. בכל מקרה, מה שחשוב לזכור הוא שאתם מעוניינים במוצר שישרת אתכם נאמנה למשך שנים רבות וטובות, כך שלא כדאי ללכת על סוככים פרגולות או כל פתרון אחר שאינו איכותי ואמין. לגבי הפרגולות, ניתן לחלקן באופן כללי לכאלו העשויות מעץ או מאלומיניום, וכמו כן ישנן פרגולות מפלסטיק. מטבע הדברים, סוככים לפרגולה והקונסטרוקציה עצמה משתנים מאוד גם בין חומרי הגלם, אך במאמר זה נתייחס לחלוקה הבסיסית כפי שציינו לעיל.

ניתן לומר כי פרגולות עץ מצטיינות במראה מהודר ומרשים, והן משתלבות נפלא עם מרחב חיצוני הקרוב לצמחייה כמו גינה או עצים בשדרה. אין ספק שהן הפתרון האידיאלי למי שמחפש פרגולה כפרית קלאסית. יחד עם זאת, חשוב לקחת בחשבון כי העץ דורש תחזוקה ושיש לו פגיעות מסוימת לפגעי מזג האוויר ומזיקים, למרות תהליכי החיטוי והחיזוק שעוברים מרכיבי הפרגולה.

לעומת זאת, אם אתם מעוניינים בפרגולה שלא תצטרכו כמעט להתעסק איתה, הבחירה המתבקשת היא אלומיניום. זהו חומר שאינו נוטה לצבור לכלוכים, אינו מחליד, חזק מאוד ואינו מושפע כמעט מתנאי מזג האוויר. לכן, משעה שמתקינים את הפרגולה אין דאגות לגביה או התעסקות בעבודות תחזוקה ותיקונים מעת לעת. מעבר לכך, ניתן להשיג תוצאות נאות מאוד גם עם פרגולות עשויות אלומיניום, והן בהחלט מספקות פתרון אסתטי מצוין.

 

בחירה נכונה של סוככים

 

כאמור, לפני שאתם מזמינים סוכך פרגולה או כל מוצר אחר יש להתחשב בשיקולים שונים. כך לדוגמא, בכל הקשור לסוככים יש לחשוב אם אתם מעוניינים בסוכך מתקפל או קבוע למרפסת. סוכך קבוע יישאר תמיד כפי שהוא ואילו סוכך מתקפל (למשל סוכך מסך) תוכלו לגלול באופן ידני או חשמלי, ובכך לשחק עם אחוזי הקירוי וההצללה לפי העונות. כמו כן, חשוב להבין אם אתם מעוניין בסוכך שנגלל ידנית באמצעות חבל משיכה או מנואלה, אם שמא תעדיפו סוכך הנגלל עם מנוע חשמלי חזק בלחיצת כפתור. מעבר לכך, יש לקחת בחשבון את תנאי מזג האוויר באזור מגוריכם, איזה סוכך לפרגולה תרצו, עד כמה הקיץ חם והחורף רטוב, האם תרצו אטימה מלאה מפני מים, מהי דרגת הפרטיות שאתם מחפשים – ועוד שיקולים שונים. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה אודות רכישה נכונה של סוככים ופרגולות.

לפרטים נוספים על פרגולות וסוככים ולביצוע הזמנה בהתאמה אישית מלאה, התקשרו אלינו בטלפונים 1-800-222218 או 050-5753535.