פרגולה אלומיניום להרכבה עצמית

חברת צל סאן היא המובילה בישראל בתחום הקירוי וההצללה ומספקת ללקוחותיה גם מבחר עשיר של פרגולות העשויות ממתכת, עץ ואלומיניום. מדובר בקונסטרוקציות חזקות ועמידות אשר הקירוי שלהן מבוצע על ידי מתיחת יריעת פי.וי.סי אטומה למים. חשוב לדעת כי קיימת אפשרות לרכוש מאיתנו פרגולה אלומיניום להרכבה עצמית ושהמשימה אינה מורכבת כפי שאתם אולי חושבים.

 

פרגולה התקנה עצמית – למה דווקא עצמית?

קודם כל, אתם משלמים על פרגולה אלומיניום להרכבה עצמית מחיר נמוך יותר מאשר על רכישה הכוללת התקנה של הצוותים המקצועיים שלנו. אם לוקחים בחשבון את זמן העבודה של עובדי צל סאן, מגיעים למסקנה שמדובר בחיסכון כספי משמעותי. מעבר לכך, אם יש לכם חוש טכני בסיסי העבודה עצמה יכולה להיות מהנה ומספקת, עם הרגשה שהקמתם בעצמכם את הפרגולה שמעל למרפסת ביתכם. יש אנשים הסבורים כי פרגולה בהרכבה עצמית היא מלאכה מורכבת, אולם אנו מביאים אליכם קיטים שלמים שיש בהם כל מה שצריך על מנת להתקין את הפרגולה. יחד עם זאת, חשוב כמובן שנקבל את המידות המדויקות על מנת שהפרגולה תתאים בדיוק לאזור המקורה ותוכל לשרת אתכם בצורה נאה ונאמנה. אנו מסוגלים לייצר פרגולות אלומיניום בכל גודל מבוקש, החל בגדלים קטנים, מיוחדים, סטנדרטיים ועד לגדולים מאוד.

 

פרגולה הרכבה עצמית – כמה מילים על פרגולת אלומיניום

פרגולה להרכבה עצמית מאלומיניום מספקת לכם מספר יתרונות חשובים, אם משווים אותה למשל לפרגולת עץ. ראשית, מדובר בחומר גלם עמיד ביותר שאינו מחליד ומסוגל לעמוד בכל תנאי מזג האוויר של גשם, רוחות, קרינת השמש וכדומה – עם רמה נמוכה ביותר של בלאי. מכאן גם נובע שהתחזוקה של פרגולת אלומיניום שואפת למינימום ואינה כוללת יותר מניקוי פשוט אחת לתקופה (אלומיניום הוא גם חומר שאינו נוטה לצבור לכלוכים). אם נשווה זאת לפרגולות מעץ, הרי שאותן יש לתחזק בצורה די קבועה על כל המשתמע מכך מבחינת הזמן, העבודה ורכישת חומרים וציוד. ואם כבר הזכרנו את העץ, יש לזכור שלמרות תהליכי החיטוי שהקורות עוברות, הן עדיין עלולות לסבול מבעיית מזיקים, בעיה שאינה קיימת בכלל באלומיניום. מעבר לכך, פרגולת אלומיניום הינה חסינה לחלוטין לאש ואינה נוטה להתחמם תחת קרינת שמש חזקה כפי שקורה בפרגולות עץ. את הפרגולה ניתן לעצב בצורה נאה ודקורטיבית עם גוונים שונים, והתוצאה היא הצללה אמינה, עמידה ונאה שעושה בדיוק את העבודה המצופה ממנה.

 

לפרטים נוספים על פרגולה להתקנה עצמית ולביצוע הזמנה בהתאמה אישית מלאה, התקשרו אלינו בטלפונים 1-800-222218 או 050-5753535.