סככות לרכבים – הטוב ביותר לחניה שלכם

זוכרים את הימים שבהם מרבית המכוניות בישראל היו מכוסות (בעיקר בקיץ) בכיסויים לבנים? נכון שכמעט לא רואים אותם היום? זאת מכיוון שקיים פתרון טוב בהרבה של סככות לרכבים המיוצרות ומותקנות על ידי חברת צל סאן בהתאמה מלאה למידות הרכב.

 

סככות איכותיות ועמידות ביותר

חברתנו מתמחה כבר בשנים בייצור והתקנה של מתקני קירוי והצללה, החל מסוככי זרועות ומרקיזות, ועד לפרגולות חשמליות מתקפלות. אחד המוצרים הפופולאריים ביותר של חברתנו הינם סוככים לרכב שאותם אנו מייצרים במפעלנו. כיאה למוצר שאמור לספק הגנה מפגעי מזג האוויר, סוכך לרכב שאנו מייצרים עשוי מבד איכותי ומעמודים חזקים והוא ישרת אתכם נאמנה לתקופה ארוכה מאוד. למעשה, מדובר במוצר כה חזק ועמיד עד שאנו מעניקים עליו 5 שנות אחריות. הוא מתאים כמובן לכל עונות השנה ומגן על רכבכם מכל התנאים – שמש, גשם, ברד וכדומה. ולא פחות חשוב – הוא מיוצר בכל מידה מבוקשת ובהתאמה מלאה למידות הרכב והחניה שלכם. על כן, הוא מהווה פתרון מעולה מבחינה פרקטית ואסתטית כאחת עבור בתים פרטיים, לוועדי בתים בבנייני מגורים, למוסדות ציבור וחינוך – ועוד.

הסוכך עצמו עשוי מברזל מגולוון שעבר צביעת יסוד בתנור ומעליה 3 שכבות צבע שמן בגוון אפור, לבן או קרם. מעל לשלד מתוח בד שמשונית גמיש וחזק מפי.וי.סי המיוצר על ידי חברת העוגן. בד זה שומר על הרכב מכל פגעי מזג האוויר בהיותו אטום לגשם ומים וחוסם את קרינת השמש.

 

חוסכים כסף ושומרים על ערך הרכב

סככה לרכב מקטינה באופן משמעותי את מספר הפעמים שבהם תצטרכו לבקר במכוני שטיפת רכבים. השטיפה במכון אמנם מוציאה את המכונית נקייה ויפה, אך בהדרגה ובאופן מצטבר היא מזיקה לשכבה המגנה על הצבע של הרכב שנותנת ברק, וכמו כן יוצרת שריטות שמתחילות לבלוט ברכבים בגוון כהה. מעבר לכך, אם לוקחים בחשבון שכל ביקור במכון השטיפה עולה כמה עשרות שקלים, הרי שהסכום מצטבר בקלות למאות ואפילו לאלפי שקלים בשנה – תלוי בתדירות בה אתם מנקים את הרכב.

כמובן, אפשר לנקות את הרכב לבד ובכך לשמור עליו משריטות ונזקים לשכבת ההגנה, אך הדבר בא על חשבון זמנכם הפנוי וכרוך גם כן בהשקעת כסף בציוד וחומרים הולמים. ממש כמו עם מכוני השטיפה, סוככים לרכב מקטינים מאוד את מספר הפעמים שבהם תצטרכו לשטוף את הרכב בעצמכם. מעבר לכך, לא תמיד אתם פנויים לנקות לשלשת עטלפים וציפורים, שאם לא מנקים אותה במהירות יוצרת כתמים קבועים בצבע הרכב. וכל זאת לפני שדיברנו על נזקי ברד או חיפויי קירות שנופלים בבתים משותפים – דבר שמצריך השקעה כספית נוספת בתיקון הנזקים לצבע. לכן, סככה לרכב בהחלט חוסכת לכם כסף (וגם דאגות וזמן יקר), כך שהעלויות מחזירות את עצמן לאורך זמן. יתר על כן, אתם זוכים לסככה איכותית ויפה שאפילו מעלה את ערך הדירה או הבית, מקנה פתרון פרקטי מאוד אפילו אם יש שכנים שחונים בסמוך אליכם, ומגיעה עם אחריות לחמש שנים.

לפרטים נוספים על סככות לרכב ולביצוע הזמנה בהתאמה אישית מלאה, התקשרו אלינו בטלפונים 1-800-222218 או 050-5753535.