סוכך לחניה – תתחדשו!

צל סאן היא החברה המובילה בישראל בענף ההצללה ועוסקת בייצור והתקנת קשת רחבה של מרקיזות וסוככים, קירוי לגני אירועים, מוסדות ובריכות, וכן בייצור סככות לחניה. חברתנו פועלת כבר יותר מ- 23 שנים בענף ובמהלכן צברה ניסיון, ידע ומוניטין רב. אנו גם החברה המובילה בארץ בעל הקשור לייצור סוכך חניה בהתאמה מלאה למידות הרכב ולדרישות הלקוח.

 

מוצר ישראלי באיכות הגבוהה ביותר

מאחורי המוניטין המצוי של חברתנו עומדים שני נדבכים עיקריים: הראשון הוא מוצרים איכותיים המיוצרים במפעלנו, והשני הוא שירות לקוחות מעולה. בכל הקשור אל סוכך לחניה, אנו החברה היחידה בישראל שמייצרת את הסוככים בכל מידה מבוקשת ולפי הזמנה, דבר המעניק לכם פתרון פרקטי ברמה מושלמת. בין היתר ניתן להזמין מאיתנו סוככי זרועות או חשמליים, סוככים מתקפלים וסוככי שמש, סוככים קבועים גליים, משולשים או מקושתים. יש לציין שאפשר להזמין זוכך מתקפל שכלל לא נדרש לאישורי של הרשויות וגם מחירו נמוך בהרבה, ונדרש פחות מקום לצורך התקנתו.

בנוסף, מדובר במוצרים חזקים ועמידים בפני כל תנאי מזג האוויר, המגיעים עם אחריות לחמש שנים. כל זאת עם מעטפת מקצועית מלאה המסופקת על ידי בעלי מקצוע מיומנים, מנוסים ואדיבים. כך לדוגמא, לקראת ייצור סוכך לחנייה שלכם אנו מתחשבים בכל ההיבטים המשפיעים על המידות, ואף מגיעים אליכם לביקור מקדים חינם אין כסף. כמו כן, אנו מבצעים את הייצור עצמו במהירות וביעילות, ואנשי המקצוע שלנו יתקינו עבורכם את הסוכך החדש באופן מושלם (יש לציין שקיימת אפשרות גם להתקנה עצמית, למעוניינים).

התוצאה של תהליך מותאם אישית היא סככה ייחודית בעבודת יד שמתאימה כמו כפפה לרכב או לשני הרכבים שלכם, משתלבת בצורה מושלמת עם חזות הבית, ואפילו משדרגת את מראהו ומעלה את ערכו בשוק. כל זאת במחירים כדאיים והוגנים החוסכים את פערי התיווך שבין היצרן לצרכן.

 

שומרים על פנים הרכב ועל איכות החיים

כולם מבינים כי סוככים לחניה שומרים על החזות החיצונית של הרכב, על הברק והצבע שלו. ואולם, לא כולם מבינים עד כמה חשובה סככה לחניה גם לפנים הרכב ולאיכות החיים של הנוסעים בו. כידוע, בארצנו החמה לא פשוט לשרוד בקיץ וגם עונות המעבר רצופות בימים שטופי שמש. אחת הבעיות המעיקות היא שהמכונית מתלהטת בקיץ, מה שמזיק מאוד לחלקי גומי ופלסטיק שנמצאים בחלקה הפנימי. מאחר שסככה לחניה מקטינה את החום של הרכב ב- 75% אתם נהנים משמירה על החלל הפנימי שלו, וגם נהנים מאיכות חיים טובה יותר ללא כניסה לרכב לוהט שעמד בשמש הקופחת. בשורות האלו דיברנו אמנם על הקיץ אך הסככה תלווה אתכם כמובן בכל עונות השנה ותספק הגנה גם מגשם, ברד, ענפי עצים שנופלים ברוחות, לשלשת ציפורים, ומפגעים סביבתיים נוספים.

לפרטים נוספים על סככות לחניה ולביצוע הזמנה בהתאמה אישית מלאה, התקשרו אלינו בטלפונים 1-800-222218 או 050-5753535.