מעוניינים להגן על רכבכם מפני נזקי השמש, מזג האוויר, לשלשת ציפורים ותנאי הסביבה? לא רוצים להיכנס בקיץ למכונית לוהטת? אם כן, סוככי חניות לרכב הם הפתרון המושלם עבורכם. יחד עם זאת, חשוב לדעת שלא כל סככת חניה לרכב עומדת באותה סטנדרטים או מגיעה בהתאמה אישית, ואם אתם מעוניינים בפתרון איכותי ובעלויות נוחות והוגנות – כדאי שתפנו אל החברה המובילה בתחום בישראל – צל סאן.

 

למה חניה מותאמת אישית?

העלויות של סוכך חניה לרכב יכולות להשתנות בהתאם למוצר שאתם רוכשים ומתקינים. יחד עם זאת, תמיד מדובר בהוצאה כספית על מתקן שאמור לשמש אתכם לאורך שנים רבות טובות, ולספק מענה פרקטי ואיכותי ביותר. הבעיה היא, שבהזמנת סוכך לחניה לרכב שאינו בהתאמה אישית אתם עלולים למצוא את עצמכם עם מתקן שאינו עונה לדרישות אלו, מעורר בעיות פרקטיות ואסתטיות, יוצר בעיות עם השכנים, ואפילו מתבלה ומתכלה באופן מהיר.

לכן, אנו ממליצים בחום לרכוש רק סככות חניה לרכב המיוצרות על ידינו במפעל בהתאמה אישית מלאה. חשוב להבין שגם מבחינת העלויות, המוצרים שלנו הינם אטרקטיביים וכדאיים כי אצלנו אין פערי תיווך במעבר הסוכך ישירות מהיצרן אל הצרכן. בנוסף לכך, איתנו אין דאגות וטרדות לגבי התאמה מושלמת של הסוכך לצרכים שלכם כי מהרגע הראשון אנחנו נמצאים אתכם בקשר, יודעים בדיוק באילו מידות לייצר את הסוכך ומתחשבים בכל הפרמטרים – גודל הרכב, שטח החניה הפנוי והמבוקש לקירוי, מיקום פרקטי של העמודים, ענייני חניית שכנים – וכן בהיבטים של סגנון ועיצוב. למעשה, התוצאה כל כך טובה ואיכותית עד שסוככי הרכב שלנו אפילו מעלים את ערך הדירה או הבית שלכם. יש להדגיש שמדובר בסוככים עמידים מאוד המגיעים עם חמש שנות אחריות.

 

הופך את החיים שלכם לפשוטים ונעימים יותר

כל אחד מאיתנו משקיע מאמצים וכסף בשמירה על המראה, התקינות והערך של רכבו. למען שמירה על החזות הנאה של המכונית אתם מבצעים פעולות רבות בהתאם לעונות השנה, ובעיקר בקיץ כשהרכב לא מקבל את “השטיפה הטבעית” שלו. כך למשל, אתם נכנסים מעת לעת למכוני שטיפת רכבים, משקיעים במוצרי פוליש למיניהם, מקדישים זמן יקר לניקיונות עצמאיים בסופי השבוע, וכדומה. כך יוצא שלאורך השנה אתם מבלים שעות ארוכות בעניינים הקשורים לניקיון החיצוני של הרכב, משקיעים לא מעט כסף בעניין, ועל הדרך גם מבזבזים לא מעט מים. לעומת זאת, סוכך לרכב בהתאמה אישית מוריד את ההשקעה הזו למינימום, מפחית מאוד את הדאגות והטרדות הקשורות לניקיון המכונית, וכל זאת עוד לפני שדיברנו על מניעת נזקים של ממש – למשל מחיפויי קירות שנופלים בבתים משותפים, או מלשלשת של ציפורים ועטלפים. לכן, לאחר התקנת הסוכך החיים שלכם הופכים להיות יותר פשוטים, נוחים ופנויים.

לפרטים נוספים על סוככי חניות לרכב ולביצוע הזמנה בהתאמה אישית מלאה, התקשרו אלינו בטלפונים 1-800-222218 או 050-5753535.