סוככים מרקיזות – הטובים ביותר בישראל

חברת צל סאן מתמחה בייצור והתקנת סוככים מרקיזות עבור בתים פרטיים, מבני מגורים ולעסקים. זאת לצד לקשת רחבה של מוצרים החל בקירוי למוסדות ובריכות ועד לחניות ניידות לרכבים. חברתנו פועלת כבר יותר מ- 23 שנה בתחום וברשותה ידע רב, ניסיון ומוניטין מצוין שנצבר בזכות איכות השירות ואמינות המוצרים.

 

למה דווקא מרקיזה?

כידוע, מרקיזה הינה פתרון הצללה מעולה עבור מגוון אזורים פתוחים או בעלי מפתחים כגון לויטרינות של עסקים, למרפסות שמש, חדרי שנה וכדומה. מוצר הצללה זה נאטם באופן הרמטי אל קיר המבנה, עמיד כמעט בכל תנאי מזג האוויר ומתאים גם לימות הקיץ החמים וגם לחורף עם מניעה של חדירת מים בין הקיר למרקיזה. לכן, באמצעותה אפשר ליהנות ממרפסת מקורה בעונה החמה לישיבה נעימה עם פרטיות מקסימאלית עקב הסגירה בצדדים ובחזית, ואילו בחורף היא מספקת מרחב יבש ומוגן כך שלא צריך לסגור את המרפסת עד לתום העונה הגשומה.

 

סוככי מרקיזה איכותיים ואמינים ביותר

אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מגוון רחב של סוככים מרקיזה קבועים ומתקפלים, עם הפעלה חשמלית או ידנית. מדובר בסוככים דקורטיביים, איכותיים ועמידים המתאימים בין היתר למרפסות, ויטרינות וחלונות. השלדה של סככות מרקיזה שאנו מייצרים ומתקינים עשויה מסגסוגת אלומיניום חזקה שאינה מחלידה, ואילו הצירים והברגים עשויים מנירוסטה המקנה גימור מושלם ועמידות כנגד חלודה – הניתנת כאחריות לכל החיים על ידינו.

 

יתרונות נוספים של סוככי המרקיזה שלנו

לאורך השנים ביצענו בהצלחה רבה מאות פרויקטים של ייצור והתקנת סככות מרקיזה בעסקים ובבתים פרטיים בכל רחבי ישראל. לקוחותינו נהנו ועודם נהנים מהסוככים העמידים והאמינים ביותר בשוק, המאופיינים בסגנון יפהפה ודקורטיבי המוסיף לחזות המבנה ומשדרג אותו. בתוך כך, אנו שמים דגש מיוחד על טיב השירות ושמה של החברה הולך לפניה בזכות מענה מהיר, אמין ואדיב הכולל גם ייעוץ בחינם בבית הלקוח. כמו כן, לקוחותינו נהנים מליווי מקצועי ואחראי לכל אורך הדרך, כולל חידוש של סוככים קיימים והחלפת בדי הסוככים במידת הצורך.

ובאשר לאמינות המוצרים, אין לנו מתחרים. כך לדוגמא, אנו החברה היחידה שמעניקה אחריות של 10 שנים על מנגנוני הסוככים לרבות שלטי זווית. כמו כן, כיסוי המרקיזה שלנו עשוי מבד שמשונית פי.וי.סי של חברת “העוגן”, הכולל ציפוי טפלון וחומר מעקב בעירה. תפעול המרקיזה הינו הקל והפשוט ביותר שאפשר לבקש ואפשר להתקינה אפילו במרפסות שמש גדולות עם יחידה קבועה שאליה מתחברת מרקיזה ניידת, אותה אפשר לפתוח ולסגור לפי תנאי מזג האוויר.

לפרטים נוספים על סוכך מרקיזה ולשיחה עם נציגינו, התקשרו אל חברת צל סאן בטלפונים 1-800-222218 או 050-5753535.