סוככי מסך לבתים פרטיים ולעסקים

סוככי מסך נמנים על פתרונות ההצללה והקירוי הנפוצים ביותר בארץ בזכות מגוון רחב של יתרונות. חברת צל סאן מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון סוככים איכותיים ועמידים ביותר, המספקים הגנה מצוינת מפני גשם ושמש, ומעניקים פתרון אסתטי ודקורטיבי מצוין.

 

יתרונות חשובים של סוכך מסך

סוכך מסך כפי ניתן להזמין מאיתנו מעניק לבעליו מספר יתרונות בהתאם לשימושים המבוקשים ממנו. יתרון ראשון ומשמעותי הוא שסוככי מסך אינם נדרשים בקורות על מנת לתמוך בצדדיהם, וכל שדרוש הוא קיר תומך אחד שממנו המסך יורד ועולה שוב אל התקרה. בצורה זו, כאשר גוללים את המסך כלפי מעלה מקבלים אזור פתוח לחלוטין עם נוכחות מינימאלית עד בלתי מורגשת של הסוכך. דוגמא נוספת היא ויטרינות וחדרי זכוכית הנוטים להתחמם מאוד בשמש, כפי שמצוי בבתי קפה, מסעדות, בארים ולעיתים גם בבתים פרטיים. התקנת סוכך מסך בחזית של חדרים אלו מפחיתה את הטמפרטורות בהם ב- 40 אחוזים.

מעבר לכך, היתרון של סוכך מסך הוא כמובן ההצללה והקירוי שהוא מעניק מפני גשם ושמש. אם מדובר למשל בבית עסק בעל אזור ישיבה חיצוני, הוא אינו נדרש לצמצם את השטח בעונת החורף או בימי הקיץ החמים בזכות ההגנה שהסוכך מספק. מעבר לכך, בהתאם לבחירתכם תוכלו גם להוסיף לסוכך חלון משובץ או שקוף, לבחור בהפעלה חשמלית או ידנית של גלילת הסוכך, ואם הינכם בעלי עסק ייתכן שתרצו להוסיף עליו כיתוב או לוגו שנעשה בטכנולוגיה של הדפסת לייזר איכותית ועמידה.

 

סוגים שונים של מסכים

חשוב לציין כי ישנם מספר סוגים של סוככי מסך, אותם ניתן להתאים לרצונות שלכם ולמאפייני המבנה. כך למשל, סוככי מסך כבלים מתאימים למבנים גבוהים במיוחד או שבאזורם נושבות הרבה רוחות. לעומת זאת, סוככי מסך מסילות הינם בעלי מראה יוקרתי ומתאימים למקומות ייחודיים שבהם נדרשת רמה גבוהה של אסתטיקה. הסוככים האלו פועלים על גלגלות שנכנסות למסילות אלומיניום ותנועתן במסילה היא שגוללת את המסך למעלה ולמטה. כמו כן, אפשר להוסיף שדרוג עבור סוכך מסך מסילה בדמות חיזוקי אלומיניום שנעים על הגלילה העליונה, דבר ההופך אותו אידיאלי למקומות שבהם נושבות הרבה רוחות.

לפרטים נוספים על סוככי מסך ולביצוע הזמנה בהתאמה אישית מלאה, התקשרו אלינו בטלפונים 1-800-222218 או 050-5753535.