שיקולים בבחירת סוכך לרכב מתקפל

אם נמאס לכם מדהיית צבע, שריטות וקילופים על הרכב, ואם נמאס לכם לצאת מהמזגן בקיץ ולהיכנס לרכב לוהט, סביר להניח שבחרתם ללכת על סככה לרכב. יחד עם זאת, לפני שמזמינים מאיתנו את הסככה חשוב לשים לב למספר שיקולים.

קבועה או מתקפלת?

יש אפשרות לרכוש סוכך לרכב מתקפל, סוכך קבוע שיהיה מקושת, גלי, סוכך זרועות, ידני, חשמלי, ועוד. אם אתם מתלבטים בין סככה לרכב מתקפלת או קבועה חשוב שתבינו כמה דברים על ההבדלים. סככות מתקפלות לרכב הן יותר זולות אך לעיתים פחות חזקות ועמידות. יחד עם זאת, הן בהחלט מספיקות לתנאי מזג האוויר בארץ ומיוצרות על ידינו כך שישרתו אתכם נאמנה לטווח הארוך ובכל העונות. הבדל נוסף הוא שקירוי קבוע ידרוש במקרים רבים הצמדה לחומת בטון או יצירה של בסיס לעיגון המצריך גם חפירה. אמנם גם כאן ישנם לעיתים פתרונות פשוטים ונוחים יותר, כמו קיבוע פשוט עם ברגים אל הקרקע, אך אין ספק כי התקנת סככה מתקפלת פשוטה יותר. למעשה, היא אפשרית לכל אדם בעל בריאות סבירה ואינה מצריכה מאמצים או כלים מיוחדים. כל שצריך לעשות הוא לעקוב אחר ההוראות בחוברת המצורפת לקיט או לצפות בסרטון ההדרכה שלנו.

גודל וגוון של הסככה

מעל עמודי האלומיניום של שלד הסככה נפרש כיסוי אטום למים ושמש של חברת “העוגן” הישראלית. מדובר בכיסוי איכותי ועמיד ביותר שניתן להזמינו במספר גוונים. אנו ממליצים לחשוב היטב על הצבע המבוקש על מנת שישתלב בצורה נאה עם חזית הבית או הבניין שלכם. כמו כן, ישנה חשיבות גדולה לבחירת הגודל המתאים של הסככה המתקפלת, שיכול להשתנות בהתאם לסוג הרכב שלכם. אנו עומדים לרשותכם בכל עת כדי לסייע בלקיחת המידות הנכונות, ולמעשה אנו החברה היחידה בישראל שמייצרת את הסככות המתקפות לרכבים בכל המידות האפשרויות. ישנם הבדלים בין סככות המיועדות לרכבים פרטיים או מסחריים ואף בין דגמי הרכבים השונים, אך תמיד חשוב שהסככה תכסה את כל הרכב במלואו – כדי למנוע בלאי עקב חשיפה לתנאי מזג האוויר. לבסוף, הסככה גם חייבת להתאים למקום החניה הפנוי, ובעיקר יש לקחת זאת בחשבון אם מדובר בבניין משותף ובסככה שאמורה לעמוד במקום חנייה ציבורי.

לפרטים נוספים על סוכך לרכב מתקפל ולביצוע הזמנה בהתאמה אישית מלאה, התקשרו אלינו בטלפונים 1-800-222218 או 050-5753535.