אם חשבתם שאתם זקוקים לרישיון לצורך שימוש בסוכך לרכב, אז אתם לא צריכים. מה שכן, אם אתם מתכוונים לבנות סוכך קבוע, אתם בהחלט זקוקים להיתר בנייה מטעם הוועדה המקומית לתכנון ובנייה ברשות המקומית בתחומה אתם מתגוררים, ולהיתר הזה קוראים רבים “רישיון”. אז אם אתם מחפשים פתרון של סוכך לרכב ללא רישיון, יש לכם את האפשרות הנהדרת של סוכך מתקפל, שבמקרה גם מציע לכם הגנה טובה ויעילה יותר לרכב, יותר מכל סוכך בנוי אחר (למעט כמובן, מה שנקרא גראז’ סגור). איך ולמה? בשורות הבאות.

 

מידת ההגנה של סוכך על הרכב – איך היא נקבעת?

הסיבה המרכזית שבגינה מעוניינים אנשים לבנות סוכך לרכב, היא הגנה מפני קרינת השמש במטרה להימנע מהחוויה הזאת של כניסה לרכב רותח באמצע יום קייצי טיפוסי. יחד עם זאת, סוכך לרכב יכול לספק לרכב שלכם הגנה הרבה יותר רחבה, למשל מפני לשלשת ציפורים, פירות עץ דביקים שנושרים על פני האדמה ואפילו לחות וטל. כדי ליהנות מהגנה הזאת, אתם צריכים סוכך שעוטף את הרכב מכל הכיוונים ולא רק משמש כגגון הנפרש מעל הרכב. באופן קצת מפתיע, סוכך לרכב ללא רישיון הוא סוכך שיכול להתאים בדיוק לקטגוריה הזאת של סוככים מתקפלים המספקים לכם הגנה מלאה מכל המפגעים שפירטנו לעיל.

 

ומה מבחינת המחיר?

מבחינת המחיר היתרונות אף בולטים עוד יותר. סוכך לרכב ללא רישיון הוא סוכך שלמעשה ניתן לקפל אותו והוא אינו קבוע על פני הקרקע באופן שמחייב הוצאת היתר בנייה. המשמעות היא שהוא עשוי מחומרים זולים יותר ובצורה חכמה יותר ואינו כרוך בעלויות העבודה הגבוהות שמאפיינות את התהליך של בניית סוכך קבוע. גם מבחינת המחיר, סוכך לרכב שאינו דורש רישיון מספק לכם סיבות טובות לבחור בו, כך שאתם גם יוצאים בזול וגם יוצאים עם היכולת המלאה לספק לרכב שלכם הגנה מכל מה שיכול להזיק לו ולהשפיע על חוויית הנסיעה שלכם ברכב לאחר חנייה ארוכה בשמש.

אצלנו בצל סאן תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות הצללה לרכב, ובכלל זה סוכך לרכב ללא רישיון בשלל דגמים וגדלים. הסוככים שלנו בנויים על פי סטנדרטים גבוהים של מיגון מפני השמש והלחות, שילדה חזקה ויציבה ואמינות ללא פשרות לאורך שנים. אם אתם זקוקים למידע נוסף לפני שאתם מקבלים החלטה או שאתם רוצים כבר לבצע הזמנה ולהתחיל ליהנות מהסוכך שלכם, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 1-800-222218.