סוככי זרועות איכותיים במחירים כדאיים

חברת צל סאן גאה להעמיד לרשותכם סוככי זרועות איכותיים ביותר במחירים כדאיים. מדובר בסוככים שאנו מייבאים מהיצרנים המובילים באירופה, הנושאים תקן אירופאי ומאופיינים באמינות ועמידות גבוהות במיוחד. את הסוככים אנו מרכיבים במפעלנו בכל מידה מבוקשת והתוצאה היא הצללה מצוינת עם סוכך יפה ודקורטיבי.

 

פתרון מצוין לבתים ולעסקים

סוכך זרועות מעניק פתרון מצוין לבעלי בתים פרטיים ולבעלי עסקים, בזכות הצללה של 95 אחוזים מפני קרינת השמש ומגשם. כך ניתן לקבל אזור מוצל עם הגנה ישירה וצידית מפני קרינה, וכמו כן הסוכך מפחית ב- 65 אחוזים את רמת החום והקור במתחם. מעבר לכך, מדובר בסוכך אסתטי בעל עיצוב יפהפה המשדרג את חזית הבית, העסק או המרפסת, והינו אמין ועמיד ביותר. כך לדוגמא, סוככים זרועות שאנו מייבאים מאירופה ומרכיבים במפעל שלנו הם בעלי הזרועות החזקות ביותר בעולם, אשר נמתחות בעזרת שרשרת נירוסטה. כמו כן, ישנה אפשרות לשלט זווית שבעזרתו ניתן לשנות בצורה מהירה וקלה את זווית הסוכך עד ל- 45 מעלות. בדרכים אלו אתם יכולים לשלוט במידת ההצללה, האור והחום החודרים למרפסת, בהתאם לעונת השנה, לתנאי התאורה ולטמפרטורה השוררת בחוץ.

 

התקנת סוככי זרועות

כאמור, ישנה אפשרות להזמין את הצוותים המקצועיים שלנו להתקנת הסוכך, שתיעשה באופן מהיר ויעיל עד 14 ימי עסקים לאחר קבלת ההזמנה במפעלנו. כמו כן, ישנה אפשרות של התקנה עצמית שאינה מסובכת ונעשית על ידי קיבוע התפסים של הסוכך בברגים אל הקיר. במידה שתבחרו להתקין את הסוכך בעצמכם תחסכו את העלויות של ההתקנה המקצועית ואנו נעמוד לרשותכם עם סרטון הדרכה וייעוץ טלפוני בכל עת.

יש לציין כי הסוכך מגיע עם כיסוי שמשונית פי.וי.סי או בד דארלון בעל תו תקן גרמני, וישנה אפשרות גם לקירוי עם גגון המעניק אטימה מוחלטת בפני חלחול מים בין הסוכך לקיר. מעבר לכך, אחד היתרונות המשמעותיים של סוככים אלו הוא שאין הם נדרשים לכל אישור מהרשויות, דבר החוסך הרבה התעסקות, זמן יקר וגם הוצאות.

לפרטים נוספים על סוככי זרועות ולביצוע הזמנה בהתאמה אישית מלאה, התקשרו אלינו בטלפונים 1-800-222218 או 050-5753535.