לרכישת סוכך גלי עד 4 מטר  לחץ כאן 
לרכישת סוכך גלי 4 מטר ומעלה  לחץ   כאן

 

סוכך גלי מבית צל סאן

חברת צל סאן היא היחידה בישראל שמספקת את כל סוגי ההצלות מהיצרן לצרכן במחירי ספק, כך שלקוחותינו נהנים במחירים אטרקטיביים ביותר על כל המוצרים, לרבות סוככים גליים. מדובר בסוככים איכותיים, עמידים ואמינים העומדים בתקן הישראלי ומקנים פתרון פרקטי ואסתטי מצוין עבור דלתות כניסה, חלונות ועוד.

 

שימושים עיקריים של סוכך גלי

סוכך גלי קבוע שאנו מייצרים מספק לכם 95 אחוזי הצללה, וכך אתם מקבלים הגנה מצוינת מהשמש ומגשם. מדובר בפתרון מצוין עבור מי שרוצה לקרות את הכניסה או את חלונות ביתו מהשמש הישראלית הקופחת, וליהנות מאזור מוצל וקריר יותר. כמו כן, הסוכך תורם רבות לשמירה על ניקיון החלון או הדלת ומפחית את תהליכי ההתבלות שלהם. בתוך כך, היתרון המשמעותי של סוכך גלי טמון בצורתו הגלית היפה, אשר מקנה מענה אסתטי עבור בתים מכל סגנון ועיצוב. לכן הוא בהחלט מומלץ להתקנה באזורים שבהם האסתטיקה חשובה, למשל בקיר הבית הפונים אל הרחוב. מעבר לכך, את הסוככים הגליים שלנו ניתן לקבל בכל צורה וצבע, כך שתוכלו להתאימם אל המרפסת או החזית של הבית בהתאם לטעמכם האישי.

למעשה, כאשר אתם מזמינים מאיתנו סוכך גלי אתם מקבלים מוצר שנעשה בעבודת יד במפעלנו, על ידי אנשי מקצוע מיומנים. התוצאה היא סוכך יפהפה שילווה אתכם לשנים רבות על הצד היפה והאסתטי ביותר. הקונסטרוקציה שעשויה מברזל מגולוון עומדת בתקן הישראלי הרלוונטי, אינה מחלידה, וצבועה בשלוש שכבות של צבע שמן. מעליה מותחים כיסוי מבד שמשונית של חברת העוגן, המורכבת גם מציפוי טפלון ועם חומר מעכב בעירה.

במידה שתבחרו בכך, תוכלו להזמין מאיתנו סוכך גלי קבוע עם התקנה של הצוותים המקצועיים שלנו. כמו כן, ישנה בהחלט אפשרות להתקנה עצמית של הסוכך, אותו מרכיבים על גבי תפסים שמחוברים אל הקיר בברגים. מדובר בעבודה פשוטה וקלה שאינה מצריכה יותר מכלים וידע בסיסי, ובנוסף לכך אנו עומדים לרשותכם בכל שאלה ומספקים הדרכה לגבי התקנה נכונה ובטוחה של הסוכך החדש שלכם.

לפרטים נוספים על סוככים גליים ולביצוע הזמנה בהתאמה אישית מלאה, התקשרו אלינו בטלפונים 1-800-222218 או 050-5753535.