מתחדשים עם סוכך בהרכבה עצמית

הרבה אנשים ובעלי עסקים מחפשים פתרונות הצללה וקירוי עבור אזורים חיצוניים, אשר ישדרגו את איכות החיים או את השירות, ויאפשרו ניצול אופטימאלי של המרחב בכל עונות השנה. חשוב לדעת כי במקרים רבים קיימת אפשרות של הזמנת סוכך בהרכבה עצמית, החוסך בעלויות ההתקנה על ידי בעלי המקצוע של חברתנו. אנו גאים להוביל את ענף ההצללה בישראל ולהיות החברה היחידה שמציעה את כל סוגי הסוככים, בכל מידה מבוקשת ועם אפשרות של התקנה עצמית.

 

מספר דוגמאות נבחרות

ישנם מספר סוגים של סוכך בהתקנה עצמית, אותם אנו מייצרים או מרכיבים במפעלנו בדיוק במידה הרצויה על ידי הלקוח. כך לדוגמא, ישנה אפשרות להתקנה עצמית של סוכך מרקיזה שהינו סוכך מתקפל בצורת רבע עיגול עם בד איכותי ומצופה. זהו סוכך מעולה להצללה וקירוי המספק גם מענה מצוין לצרכי פרטיות, ויכול להגיע עם מנגנון חשמלי או ידני, קבוע או מתקפל. אחד מיתרונותיו של המרקיזה הוא באטימה מוחלטת של חדירת מים בין הסוכך לקיר, כך שהוא מעניק מתחם יבש בימים הקרים ומתחם מוצל וקריר בימים הקיץ, עם אפשרות לשליטה על השטח המוצל או המקורה.

דוגמא נוספת של סוכך בהרכבה עצמית הוא הסוכך הגלי, אשר מאופיין במראה גלי דקורטיבי שמשתלב היטב בחזיתות בתים ועסקים מעל למרפסות וחלונות. את הסוכך מתקינים באופן פשוט וקל על ידי חיבור התפסים אל הקיר והרכבת הסוכך על גביהם. כמו כל הסוככים שלנו, מדובר במוצר חזק ועמיד במיוחד המספק הגנה מקרינת שמש ומרטיבות עבור אזורים ספציפיים, בפרט על מפתחי הבית, ותורם על הדרך למניעת הצטברות לכלוך על גבי חלונות ודלתות.

ישנן עוד אפשרויות של סוככים להתקנה עצמית, כמו למשל סככת הגנה לרכב שאינה מצריכה ידע מקצועי מיוחד ואינה כרוכה במאמץ פיזי גדול. בכל מקרה, הקיטים של הסוככים מגיעים עם הוראות ברורות ומפורטות להתקנתם העצמית, ואנו גם מעמידים לרשותכם סרטוני הדרכה שייקחו אתכם שלב אחרי שלב בהתקנה. מעבר לכך, אם צצה בעיה כלשהי ואתם זקוקים להדרכה תוכלו תמיד לפנות אל אנשי המקצוע שלנו.

 

לפרטים נוספים על סוכך בהרכבה עצמית ולביצוע הזמנה בהתאמה אישית מלאה, התקשרו אלינו בטלפונים 1-800-222218 או 050-5753535.