מרקיזה בהתקנה עצמית בכל מידה מבוקשת

מחפש מרקיזה בהרכבה עצמית? הגעת למקום הנכון! חברת צל סאן מייצרת ומשווקת מגוון רחב של סוככי מרקיזה בכל המידות המבוקשות, הניתנים להרכבה עצמית. למעשה, אנו החברה היחידה בארץ שמייצרת את כל המידות עבור מרקיזה בהתקנה עצמית, ובמידת הצורך נספק הדרכה בסרטון, הדרכה טלפונית או הזמנה של מתקין חיצוני.

 

כמה מילים על המרקיזות

ראשית, חשוב לדעת כי אנו מספקים הרכבה עצמית מרקיזה פשוטה וקלה. כידוע, מדובר בסוכך מתקפל עם בד איכותי וציפוי בצורה של רבע עיגול. הוא מספק פתרון מעולה לקירוי, הצללה ואף לפרטיות וניתן להתקינו במידות שונות בבנייני מגורים, בעסקים למיניהם, בבתים פרטיים ועוד. מדובר בסוככים קבועים או מתקפלים שניתן לשלוט בסגירה ובפתיחה שלהם בקלות רבה, באמצעות מנגנון חשמלי או ידני. הם מספקים מענה מצוין לכל עונות השנה, לרבות לימי החורף בזכות איטום מלא בין הקיר למרקיזה ומניעת חדירת מים, וכמובן גם לימי הקיץ עם הצללה מלאה. בתוך כך, בעל המרקיזה (כלומר, אתה!) נהנה משליטה מלאה על השטח המקורה או המוצל, ובכך יוצר לעצמך את המרחב הרצוי מבחינת הגנה משמש ומגשם. יתרה מכך, לעומת פתרונות הצללה וקירוי אחרים יש למרקיזות יתרון בולט של יכולת להתקנה עצמית, ובמקרים רבים אין צורך להוציא אישורים מהעירייה המייקרים ומאריכים את התהליך.

 

הסוככים הטובים ביותר שאפשר לבקש

חברתנו מובילה כבר שנים את תחום הייצור וההתקנה של סוככים ופתרונות הצללה נוספים, וזוכה להערכה רבה בקרב גורמים מקצועיים ולקוחות. האיכות הגבוהה של סוככי המרקיזה שלנו ניכרת בכל פרט ופרט. כך לדוגמא, בד הדארלון של הסוככים הינו בעל תו תקן גרמני עולמי, וידוע בעמידות הגבוהה ובאיכותו המעולה, כך שאתה מקבל אחריות ל- 5 שנים הכוללת גם את דהיית הבד. בנוסף לכך, כיסוי המרקיזות שעל גבי הבד הינו מ- PVC המיוצר על ידי חברת “העוגן”, עם חומר מעכב בעירה וציפוי טפלון. ואם לא די בכך, צל סאן היא היצרנית והמשווקת היחידה בישראל שנותנת אחריות של 10 שנים על מנגנוני המרקיזה (כולל שלטי הזווית), בעוד האחריות נגד חלודה על השלדה הינה לכל החיים!

 

להזמנת מרקיזה בהרכבה עצמית

אנו יודעים כי התקנה עצמית מרקיזה מחייבת דיוק והבנה מקצועית. לכן, למרות שמדובר בהתקנה פשוטה וקלה יחסית אנו מעמידים לרשותך סרטוני הדרכה, נציגים מקצועיים שישמחו ללוות אותך בטלפון, וכאמור ישנה גם אפשרות להזמנת מתקין חיצוני. לפרטים נוספים ולהזמנת מרקיזה בהתקנה עצמית במידות המבוקשות, פנה אל נציגינו בטלפונים 1-800-222218 או 050-5753535.