להרכיב עצמאית חניה – מסתבר שזה אפשרי

ניתן כיום במהירות וגם בקלות רבה מאד לייצר חנייה לרכב באופן עצמאי, ומבלי לבזבז על כך סכומי עתק. רבים, המחזיקים את רכבם בסמוך לבית, כאשר הוא חשוף לתנאי מזג האוויר הלא פשוטים, מחפשים פתרונות הצללה וקירוי לרכב, כאלה שאינם דורשים מיומנות רבה מדי בעת התקנתם ואף לא בעת השימוש בהם. חניה בהרכבה עצמית, בין אם בצמוד לבית ובין אם קרוב אל העסק, היא בהחלט אפשרית תודות לשלל הפתרונות הקיימים כיום, המתאימים לרכבים בדגמים שונים.

 

ליצור את הפתרון הנכון עבורכם

אם אתם תוהים מהו מחיר חניה בהרכבה עצמית, חשוב שתכירו תחילה את השוק ואת שלל הפתרונות שבו. ישנם מבחר רחב מאד של אלמנטים, המשמשים כהצללה וקירוי לרכב, כאלה ההופכים לכמעין חניה פרטית הצמודה אל הבית או אל המשרד והעסק. אלו יכולות להיות כיפות גדולות המכסות את הרכב, צלונים מכל מיני דגמים, כיסויי PVC, המולבשים על צינורות מתכת איכותיים ועוד ועוד. היתרון העצום בכך הוא האפשרות להתאים זאת לכל מקום וליהנות מכיסוי מלא לרכב. הכיסויים השונים מגיעים בצבעים נהדרים, הם אסתטיים מאד וקלים להתקנה. כך, במקום לבחור בפתרון שהוא קבוע ומאסיבי יותר, נהנים מאלמנט איכותי, עמיד וגם יפה העוזר לשמור על הרכב ומונע את פגעי מזג האוויר הלא רצויים.

 

לבדוק מחירים

למתלבטים כמה עולה חניה בהרכבה עצמית מומלץ מאד לערוך סקר שוק ולהשוות מחירים. ישנן כיום חברות המתמחות בייצור ובשיווק של פתרונות חניה לרכבים פרטיים, מסחריים וגם לאופנועים, חברות המכירות היטב את צרכי השוק ויודעות מה להתאים להם. אלו, מציעות ללקוחותיהן שלל של פתרונות, חלקם ניתנים גם להרכבה עצמית ואינם מצריכים מיומנות רבה. קל מאד להרכיב אותם בחנייה הצמודה אל הבית ואפשר לשלב אותם בכל מקום כמעט שרוצים. חשוב למדוד במדויק את השטח שבו רוצים לשלב את פתרונות הקירוי ולקחת בחשבון את מידותיו של הרכב עצמו. כל זאת, כדי להבטיח כיסוי מלא ויעיל וניצול מלוא יתרונותיהם של פתרונות החניה.

רוצים להתקין בעצמכם פתרון הצללה, שייצור עבור הרכב שלכם כמעין חניה פרטית בהתאמה מלאה? חברת צל סאן היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בייצור ובהתקנה של פתרונות חניה מסוגים שונים, המתמודדים בהצלחה עם תנאי מזג אוויר שונים ומותאמים לרכבים פרטיים וגם לרכבים מסחריים. לסקירת כלל מוצריה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים, התקשרו לטלפון 1-800-222218