רוצים להגן על הרכב שלכם בחניה הפרטית או במגרש החניה המרכזי אבל אין לכם יכולת או היתר לבניית סוכך קבוע? תוכלו להציב כיסוי מתקפל לרכב, הקרוי גם חניה מתקפלת, ולספק לרכב שלכם הגנה מפני השמש החמה בעונת הקיץ ומפני גשם, ברד ורוחות חזקות בעונת החורף. הכיסוי המתקפל לרכב מאפשר פרישה מהירה ונוחה בחניה, כמו גם קיפול מהיר, רגע לפני שיוצאים לנסיעה.

 

מה זה בדיוק כיסוי מתקפל לרכב ואיך זה נראה?

כיסוי מתקפל לרכב הוא מכלול המורכב מקונסטרוקציית מתכת מחוזקת בעלת כיסוי בד עבה שמספק הגנה מפני קרינת השמש ומפני גשם ורטיבות, וכן מונע שריטות ופגיעות ברכב על ידי בעלי חיים או עוברי אורח. קונסטרוקציית הכיסוי נפרשת ומתקפלת בתצורת אקורדיון, כך שניתן לפרוש את הכיסוי ממצב מקופל למצב פרוש לגמרי בתוך שניות ספורות ובמשיכת קצה הכיסוי ביד. קיפול הכיסוי הוא קל באותה מידה ובתוך שניות ספורות ניתן לקפל אותו למצב סגור לחלוטין.

בד הכיסוי נבחר בקפידה על מנת לספק גם את ההגנה הנדרשת מפני פגיעה פיזית ברכב וגם מפני פגעי מזג אוויר ובראשם קרינת שמש, גשם ושלג. בד הכיסוי חייב להיות צפוף מספיק על מנת למנוע חדירת קרני UV וכן להגן על הרכב מפני חדירת אבק. בדגמים מתקדמים, מגיע הבד עם ציפוי ייעודי שמיועד להעניק לו חוזק מבני גבוה יותר ורמת איטום גבוהה יותר. הבד עצמו עמיד כמובן בפני עשן האגזוז ואין חשש מיצירת נזק מצטבר לבד ממקור זה.

 

האם יש לעגן את הכיסוי לקרקע?

כיסוי מתקפל לרכב הוא פתרון נייח לחניה קבועה, וככזה יש לעגן אותו לקרקע. העיגון לקרקע נועד בכדי להעניק לכיסוי יציבות ברוחות חזקות ולמעשה ולהקל על תהליך הפרישה והקיפול. המשמעות היא שבהגעה לחניה, עליכם להתיישר בתוך החניה כך שהרכב יתמקם בנקודה בה ניתן יהיה לפרוש את הכיסוי במלואו ומבלי לפגוע ברכב ואת זה תוכלו להשיג באמצעות שני צ’וקים המצורפים לכיסוי ומסייעים בעצירת הרכב במיקום המדויק.

באתר האינטרנט של צל סאן תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות קירוי, הצללה והגנה לרכב ובכלל זה כיסוי מתקפל לרכב במגוון גדלים ותצורות. באתר תמצאו מפרטים מלאים של מוצרי החברה וכן תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון 1-800-222218 לקבלת ייעוץ מקצועי לגבי הפתרון הרצוי לכם בהתאם למידות הרכב ובהתאם למגבלות השטח החלות על הכיסוי שתוכלו להתקין בחצר ביתכם.