כיסוי גשם לאופנוע

מקומם הטבעי של כלי רכב הוא כמובן באוויר הפתוח. משכך, נבנים כל סוגי כלי הרכב כך שיהיו עמידים בפני פגעי מזג האוויר ובכלל זה, קרינת שמש ישירה ורציפה, גשם שוטף ואפילו ברד ושלג. יחד עם זאת, עמידות זו היא אינה חד משמעית ואינה מלאה, לבטח לא בהיבט האסתטי. עמידותו של האופנוע שלכם בפני גשם באה לידי ביטוי בעיקר במניעת חדירה של נוזלים למערכות פנימיות שאליהן הם לא אמורים להגיע. מעבר לכך, נותר האופנוע חשוף לגמרי לאיתני הטבע ולחשיפה הזאת יכול להיות מחיר לא קטן.

 

איך יכול האופנוע שלכם להיפגע מגשם?

מבחינת תקינות פעולת האופנוע, אין לכם שום סיבה לדאגה אם יורד קצת גשם או אפילו גשם שוטף לאורך זמן. העניין הוא שהגשם הזה פוגע גם במושב הנהג שלכם, בכידון, בלוח המחוונים ובארגז האופנוע. גם רכיבים אלה נהנים מעמידות פונקציונלית מפני הגשם, אך לאורך זמן תגרום הרטיבות הגבוהה בשילוב עם קרינת שמש, ליובש של רכיבי גומי, ספוג, סוגי בדים למיניהם לרבות כיסוי מושב הנהג ואפילו ידיות הכידון. בלוח המחוונים יכולה הרטיבות לחדור לאיטה אל מתחת לכיסוי השעונים וליצור שכבה של נוזל מעובה שיפגע ביכולת לקרוא את השעונים ואף יחלחל פנימה ויהרוס את תפקודם.

 

הפתרון – כיסוי גשם לאופנוע

בכדי לספק לאופנוע שלכם את ההגנה המיטבית גם מפני גשם וגם מפני קרינת שמש, יהיה עליכם לכסות אותו באמצעות כיסוי לאופנוע נגד גשם. המדובר בכיסוי שעשוי מבד ניילון אטום לחלוטין עם אפשרות לקשירה על גבי האופנוע כך שגם הרוח החזקה ביותר לא תגרום לו להינתק ממקומו. כיסוי גשם לאופנוע מגיע במספר מידות המותאמות לכל סוגי האופנועים והקטנועים בכל גודל, לרבות אופנועים כבדים עם ארגזים ומזוודות צד. כדאי לשים לב שהכיסוי מגיע עם תפרי חיזוק ותפרים כפולים ועם כיס ייעודי לכיסוי מנעול הקשירה של האופנוע. הכיסוי עצמו קל מאוד לקיפול אל תוך ארגז האופנוע ולפרישה מהירה, כך שלעולם לא תצטרכו לשבת על מושב רטוב באמצע החורף.

חברת צל סאן מתמחה ביבוא ושיווק של פתרונות הצללה, כיסוי והגנה על כלי רכב, ובכלל זה סוככים מתקפלים, כיסוי לרכב וכן כיסוי לאופנוע נגד גשם. את כל מוצרי החברה תוכלו למצוא באתר האינטרנט שלנו, וכן תוכלו ליצור איתנו קשר בכל עת וסביב כל שאלה שמעסיקה אתכם בעניין, באמצעות הטלפון 1-800-222218.