איפה כדאי להחנות את הרכב?

בתור בעלי רכבים, חשוב להשקיע ברכב גם לאחר הרכישה הראשונית שלו, זאת אומרת לשטוף את הרכב באופן קבוע, לבצע בדיקות תקופתיות, למלא דלק מתאים ואיכותי ועוד. חשוב לנהוג ברכב בצורה מתונה, לשמור עליו מפגיעות, התנגשויות וכדומה – אולם, גם כאשר הרכב נמצא בחנייה ולא זז כלל, יש לשמור עליו.

מדינת ישראל היא מדינה חמה במיוחד, עם לא מעט שמש, בחודשי הקיץ והחורף גם יחד. השמש הישראלית קופחת על גג הרכב שלנו בזמן הנסיעה ובזמן שהוא נח בחנייה, מחממת אותו ופוגמת בצבע שלו.

אם אתם רוצים לשמור על הצבע של הרכב שלכם מדהייה וקילופים ובנוסף לא להיכנס לרכב רותח בכל פעם שאתם רוצים להגיע לעבודה או לצאת לקניות, מומלץ להחנות את הרכב בחניות מקורות לרכב. חניות אלו הן בעלות גג ולרוב גם עם קירות, אשר מגנות על הרכב שלכם מן השמש ומשאר פגעי אקלים קיצוניים, כגון גשם, רוחות, ברד וכו'.

חניה מקורה משאירה את הרכב בצל גם כאשר אין בו שימוש ושומרת על טמפרטורה נמוכה יחסית בחלל החניה, כך שלא חם מדי להיכנס לרכב אחר שלא נהגתם בו מספר שעות. בצורה זו אתם יכולים לשמור על הרכב שלכם וליהנות משיפור נעים באיכות החיים – זכרו שרכב מוצל הוא רכב שישמר לזמן רב יותר. ניתן לבנות חניה מקורה בתוך הבית בעת התיכנון האדריכלי או להוסיף חניה מקורה לאחר בניית הבית. ניתן לבנות חניה חדשה מבטון, עץ או פח וניתן גם לרכוש חניות בהרכבה עצמית, עשויות חומרים מבודדים מיוחדים. החניות מתאימות לשמירה משמש, גשם, רוח וברד.

אם החלטתם שחניה מקורה היא בדיוק מה שהרכב שלכם זקוק לו, צרו אתנו קשר עוד היום באמצעות מספר הטלפון 1800-2222-18 או השאירו פרטים באתר האינטרנט שלנו. אחד מנציגנו ישמח לעמוד לשירותכם ולהסביר לכם על כל החניות המקורות והצליות שלנו, אשר ישמרו על הרכב שלכם לאורך זמן. חברת צל-סאן גאה במוצריה האיכותיים ובמחיריה הידידותיים, ניתן לאסוף את המוצרים באופן עצמאי באזור שדה התעופה בין השעות 8:00 עד 17:00.