הרכבה עצמית של פרגולה לרכב

הרכבה עצמיתפרגולה לרכב היא אפשרות פשוטה וקלה, אשר חוסכת לכם במרבית המקרים בהוצאות ובצורך להשיג אישורים מהרשויות. בואו לקרוא כמה עובדות חשובות על הפרגולה לפני שאתם מזמינים אותה מאיתנו.

 

שאלת המחיר של הפרגולה

פרגולות לרכבים יכולות להיות קבועות או מתקפלות, כאשר האחרונות יותר זולות מהראשונות. אם בוחרים באפשרות של התקנה עצמית פרגולה לרכב תעלה אפילו פחות, מפני שאתם חוסכים בעלויות של אנשי המקצוע. יחד עם זאת, חשוב להבין שבשוק מוצעים סוגים שונים של פרגולות הנבדלים אחד מהשני באיכותם, במחיריהם ובחומריהם. אנו ממליצים לקחת בחשבון כי הפרגולה אמורה לשמש אתכם לאורך שנים ולעמוד בפני פגעי מזג אוויר – רוחות, גשמים, קרינת השמש וכדומה. לכן, עדיף שלא לראות את הרכישה רק דרך “החור שבגרוש”, ואם הגעתם להצעה זולה במיוחד ודאו כי היא אינה באה על חשבון עמידות השלד והכיסוי. כך לדוגמא, כאשר אתם מזמינים פרגולות להרכבה עצמית מאיתנו, אתם יכולים להיות בטוחים שקיבלתם מוצר איכותי, עמיד ואמין מהחברה המובילה בתחומה בישראל, הפועלת מאז 1995.

 

גדלים של פרגולות להרכבה עצמית

לעיתים קיימות מגבלות על גדלי הפרגולות להרכבה עצמית, שכן המשווק של המוצר אינו יכול להביאו אליכם בכל גודל. ואולם, כל העניין הוא לתת כיסוי אופטימאלי שמתאים לגודל לפי יצרנית הרכב, ולפי שטח החנייה האפשרי והנדרש. במידה שהפרגולה קטנה מדי הרי שהאפקט הרצוי ממנה פשוט לא מתקבל, ובמידה שהיא גדולה מדי עלולות להיווצר בעיות מול השכנים, ועד הבית ואנשים נוספים המתגוררים וחונים בקרבת מקום. לעומת זאת, חברת צל סאן היא היחידה בישראל שמייצרת פרגולות להרכבה עצמית בכל גודל מבוקש, ועדיין עושה זאת במחירים נוחים ותחרותיים.

 

לא מפחדים מהתקנה עצמית

התקנה עצמית פרגולה לרכב אפשרית באמצעות קיט המכיל את כל המרכיבים הדרושים. אנו סמוכים ובטוחים שגם אתם מסוגלים להתמודד עם המשימה שאינה דורשת ידע טכני מתקדם, מאמץ גדול או כלים מיוחדים. בנוסף לכך, אנו זמינים ועומדים לרשותכם בכל שאלה והתלבטות לגבי ההתקנה העצמאית של הפרגולה, וכמו כן הכנו עבורכם סרטון הדרכה המצטרף אל חוברת ההוראות של הקיט.

לפרטים נוספים על הרכבה עצמית פרגולה לרכב ולביצוע הזמנה בהתאמה אישית מלאה, התקשרו אלינו בטלפונים 1-800-222218 או 050-5753535.