הרכבה עצמית סככה ניידת לרכב – גם אתם יכולים!

הרכבה עצמית סככה ניידת לרכב אינה סיפור גדול ואנו בטוחים שגם אתם תוכלו להתמודד עם המשימה. מדובר בפתרון מצוין שאנו מייצרים עבורכם בכל גודל מבוקש ובהתאמה מלאה למידות הרכב.

 

קיט שלם להרכבה

התקנה עצמית סככה ניידת לרכב אינה מצריכה ידע טכני מיוחד וגם אינה כרוכה במאמץ פיזי גדול. יתרה מכן, על מנת להקים את הסככה אינכם נדרשים בכלים מיוחדים ואפילו לא בסולם. מדובר בשלדת אלומיניום קלת משקל שאותה אתם מקבלים מאיתנו עם בד חזק אטום למים וקרינת השמש, שאותו מלבישים על הקונסטרוקציה הקלה. בקיט שתקבלו ממתינה חוברת הדרכה עם הוראות ברורות ומפורטות, וכמו כן אתם יכולים להיעזר בסרטון הדרכה מאיר עיניים שהכנו עבורכם. מעבר לכך, ניתן תמיד להתייעץ עם אנשי המקצוע שלנו שישמחו ללוות לסייע בהקמה הפשוטה של הסככה הניידת.

 

למה דווקא סככה ניידת?

חשוב לדעת שישנם פתרונות חזקים יותר מסככה ניידת, כלומר פתרונות קבועים. יחד עם זאת, סוכך נייד מתקפל נותן לכם כמה יתרונות משמעותיים. ראשית, בניגוד לסוככים קבועים, סככה מתקפלת כמעט אף פעם לא נדרשת לאישורים מטעם הרשויות, אפילו אם מתקינים אותה באזור ציבורי. הדבר חוסך התעסקות וזמן. יחד עם זאת, אם מדובר בחנייה משותפת של דיירי בניין עליכם לקבל את הסכמת השכנים שלכם, ולשם כך מומלץ לפנות לוועד הבית. כמו כן, שימו לב שבמהלך ההתקנה אתם לא מסכנים אף אחד בסביבה – כך אומר ההיגיון וגם החוק בישראל.

מעבר לכך, להרכבה עצמית סככה ניידת לרכב יש עוד יתרון חשוב, והוא שהעלויות זולות יחסית לאפשרויות הקירוי הקבועות. המחיר אמנם משתנה בהתאם לגודל השטח המיועד לקירוי, אבל באופן כללי מדובר בפתרון זול יותר מסוכך קבוע. מאידך, אין בכך לומר שסככה ניידת אינה מספקת פתרון איכותי. נהפוך הוא – מדובר במוצר חזק ואמין מאוד העומד בתקן הישראלי, אשר ישרת אתכם נאמנה לתקופה ארוכה ויגן על רכבכם מגשם, שמש, לשלשת ציפורים וכדומה.

לפרטים נוספים על הרכבה עצמית סככה ניידת לרכב ולביצוע הזמנה בהתאמה אישית מלאה, התקשרו אלינו בטלפונים 1-800-222218 או 050-5753535.