הרכבה עצמית של סככה לרכב

אם אתם מחפשים סוכך לרכב הרכבה עצמית הגעתם למקום הנכון. חברת צל סאן מייצרת מגוון פתרונות איכותיים עבור הגנה לרכבים ממפגעים סביבתיים וממזג האוויר, שהינם עמידים, פרקטיים ומעוצבים. הסככות שלנו ניתנות להתאמה אישית מלאה מבחינת הדגם הרצוי, המידות המבוקשות, גוונים, צורות ועוד.

 

כמה מילים על סוככים לרכבים

עבור קירוי והצללה של חניות ורכבים יש מספר פתרונות אפקטיביים. כך לדוגמא, את סוכך הכנף מתקינים על עמודים מברזל מגולוון שלרוב מחייבים חפירה והכנת בסיס באדמה, או הצמדה לחומת בטון. כמו כן, ישנה אפשרות לפתרון של גגון או פרגולה שלרוב עשויים מאלומיניום קל משקל, ובנוסף ישנה אפשרות לשילוב של קירוי עליון משמשונית פי.וי.סי שהינה חזקה מאוד ואטומה בפני מים וקרינת שמש.

המחירים של מוצרים אלו משתנים בהתאם לגודל החניה המקורה ולמרכיבי המוצר השונים, אך הם אינם חייבים להיות יקרים. אחת האפשרויות היא לבצע התקנה עצמית סככה לרכב המגיעה בקיט שלם עם הוראות ברורות. כמו כן, ניתן להיעזר בסרטון ההדרכה שלנו ולקבל מענה טלפוני מנציגינו המקצועיים. מדובר בהרכב פשוטה וקלה שאינה כרוכה במאמץ פיזי רב, ואינה דורשת כלים מיוחדים או סולם. לעיתים גם אין צורך ביציקה של יסודות אפילו בסככה קבועה, שכן ניתן לקבע את העמודים עם ברגים לרצפה.

כמובן שהדברים פשוטים עוד יותר עם סככה מתקפלת ניידת. אכן, היתרון המרכזי שלה הוא שההתקנה העצמית נוחה וקלה מאוד. בנוסף, ישנו יתרון חשוב של השגת היתרים שכלל אינו נדרש בסככות מתקפלות אפילו בבניינים משותפים, למרות שעדיין חשוב לוודא זאת מול הרשויות והוועד. יחד עם זאת, חשוב לזכור שסככה מתקפלת לעיתים מספקת פתרון קצת פחות מאובטח ויציב, ויש לקחת זאת בחשבון אם אתם מתגוררים באזור הסובל מתנאי מזג אוויר חריגים.

 

האם מדובר בפתרון משתלם?

נכון, גם סוכך לרכב הרכבה עצמית עולה כסף. יחד עם זאת, העלויות בהחלט מחזירות ומצדיקות את עצמן לאורך זמן. ראשית, מפני שהסוכך חוסך בהוצאות שוטפות על תיקוני פחחות וצבע, על מכוני שטיפת רכבים, על ניקיון עצמאי של הרכב, את זמנכם היקר, רכישת החומרים הדרושים, ועוד. שנית, הסוכך מגן על צמיגי הרכב ומקטין את תדירות החלפתם, וגם מגן על רכיבים פנימיים וחיצוניים של הרכב העשויים מפלסטיק וגומי, ובכך תורם לשמירה על ערכו. לכן, אין ספק שמדובר בהשקעה משתלמת שגם תורמת רבות לאיכות החיים שלכם.

לפרטים נוספים על הרכבה עצמית סככה לרכב ולביצוע הזמנה בהתאמה אישית מלאה, התקשרו אלינו בטלפונים 1-800-222218 או 050-5753535.