סוכך לחניה בהתקנה עצמית

בשנים האחרונות בוחרים יותר ויותר אנשים להתקין מעל לחניות ביתם סוככים המגנים על הרכב מפני מפגעי מזג האוויר ומפגעים נוספים. אין ספק שמדובר בפתרון מצוין, הטוב ביותר שקיים בימינו לשמירה על הרכב וערכו, אך חשוב להבין שלא כל הסוככים לרכב הם מאותה האיכות ומסופקים באותם תנאי שירות. דוגמא טובה לכך הם הסוככים של חברת צל סאן עבור חניות רכבים, העומדים בתקנים הארציים וניתנים גם להרכבה עצמית.

 

מתקינים לבד את הסוכך לחניה

עם חברתנו, הרכבה עצמת סוכך חניה אפשרית בהחלט. לפני כן עלינו לקבל את המידות המדויקות של רכבכם ושל השטח המבוקש להצללה וקירוי, ובמידת הצורך גם נגיע אליכם בחינם כדי להתרשם מהפרויקט. לאחר מכן אנו מייצרים סוכך לחניה בהרכבה עצמית בכל מידה מבוקשת, וחשוב לדעת כי אנו החברה היחידה בישראל שמייצרת סוככים כאלו בכל המידות.

בהמשך ישנה אפשרות שהצוות המקצועי שלנו יגיע אליכם על מנת להתקין את הסוכך. ואולם, כפי שאמרנו ישנה גם אפשרות של התקנה עצמית סוכך חניה שאתם מבצעים במו ידיכם. מדובר בסוכך איכותי ביותר המגיע עם חמש שנות אחריות ישירות מהיצרן אליכם, כך שאתם חוסכים בפערי תיווך וכמובן גם בעלויות ההתקנה. יש לציין כי זהו סוכך לחניה בהתקנה עצמית פשוטה וקלה, וכמו כן אנו מעמידים לרשותכם סרטון הדרכה ברור ומפורט שיעזור לכם בכל השלבים. בנוסף לכך, המעוניינים יוכלו לקבל הסברים והדרכה מאנשי המקצוע שלנו דרך הטלפון, ובכל מקרה אנו לא עוזבים אתכם או משאירים אתכם לבד עד שהסוכך עומד ועושה את תפקידו כמצופה וראוי במאה אחוזים.

יש לציין כי על פי החוק בישראל, סוככי חניה מתקפלים לרכבים אינם מחויבים בהיתר במרבית המקרים. יחד עם זאת, הדבר תלוי בהנחיות המרחביות של העירייה או הרשות המקומית שבה אתם מתגוררים ומומלץ לברר את הנושא מבעוד מועד. כאמור, כמעט תמיד אין צורך בהיתר כלשהו וכל שצריך לעשות הוא למלא את טופס הדיווח על ביצוע עבודה פטורה מהיתר – שאותו ניתן למלא בקלות און ליין. מעבר לכך, כאשר אתם מתקינים את הסוכך עליכם לוודא שהעבודה אינה מסכנת אנשים אחרים שנמצאים בסביבה הקרובה, ואם יש צורך לקבל הסכמה של בעלי עניין אחרים בשטח – דאגו לקבל אותה.

לפרטים נוספים על סוכך לחניה בהרכבה עצמית ולביצוע הזמנה בהתאמה אישית מלאה, התקשרו אלינו בטלפונים 1-800-222218 או 050-5753535.