התקנה עצמית של סוכך גלי – רכישה משתלמת

אם אתם מחפשים פתרון הצללה נאה ואסתטי עבור הכניסה או מעל חלונות הבית, בהחלט שווה לשקול רכישה של התקנה עצמית סוכך גלי. חברת צל סאן היא המובילה בישראל בענף ההצללה ותוכלו להזמין דרכה קשת רחבה של סוככים גליים במגוון גדלים.

 

כמה מילים על הסוכך הגלי

סוכך גלי הינו סוכך קבוע המחובר בברגים אל הקיר החיצוני של הבית, באופן אטום שאינו מאפשר חדירה של מים. על כן, הוא מהווה פתרון מצוין להגנה מפני גשם (וברד) עבור חלונות ודלתות כניסה, ומשאיר את האזור יבש. כמו כן, הוא מספק הגנה מהשמש כך שהחלונות ואזור הכניסה יותר מוצללים וקרירים. אחד המאפיינים הבולטים של סוכך זה היא כמובן הצורה הגלית שלו שהופכת אותו לבעל מראה אסתטי ונאה במיוחד. על כן, הוא מתאים למקומות שבהם חשוב לנו מראה הבית, כמו למשל האזור הפונה אל הרחוב או למרפסת, והוא משתלב בצורה נראה וזורמת עם מגוון סגנונות ועיצובים של בתים, החל מסגנון ים תיכוני, כפרי ועד למודרני.

 

את הסוכך הגלי אנו מייצרים בעבודת יד במפעל החברה, תוך דגש רב על האסתטיקה שלו, כך שאתם מקבלים מוצר יפהפה ומושלם מכל הבחינות. הבסיס שלו הינה קונסטרוקציה של ברזל מגולוון עמידה בפני החלדה, ומעליה שלוש שכבות של צבע שמן. המעוניינים יכולים לבחור את צבע הקונסטרוקציה בתוספת תשלום. מעל לקונסטרוקציה מתוח הכיסוי הקבוע של הסוכך, העשוי מבד שמשונית חזק ועמיד ביותר שמייצרת חברת העוגן הישראלית, הכולל ציפוי טפלון וחומר מעכב בעירה.

 

העדיפות של התקנה עצמית של סוכך גלי

הרכבה עצמית סוכך גלי איננה משימה מורכבת במיוחד, ואם יש לכם גישה בסיסית לנושא וידיים טובות אין כל סיבה שלא תבחרו באפשרות הזו. היתרון הבולט שלה הוא כמובן החיסכון בעלויות, שכן אתם משלמים אך ורק על הסוכך עצמו ולא מוסיפים במחיר על ההתקנה של הצוותים המקצועיים שלנו. מעבר לכך, הסוככים שלנו מוצעים במחירים נוחים ואטרקטיביים, ללא פערי תיווך בין היצרן לצרכן, כך שבכל מקרה מדובר ברכישה משתלמת ובמוצר שילווה אתכם באופן עמיד, חזק, נאה ובטוח לאורך שנים.

 

לפרטים נוספים על התקנה עצמית לסוכך גלי ולביצוע הזמנה בהתאמה אישית מלאה, התקשרו אלינו בטלפונים 1-800-222218 או 050-5753535