התקנה עצמית של מרקיזה למרפסת שמש

כל מי שמסתובב ברחובות הערים יכול לראות שמרקיזות הפכו לפתרון מוביל עבור קירוי והצללה של מרפסות שמש. לבחירה במרקיזות יש סיבות טובות מאוד כגון עמידות גבוהה, מחיר זול יחסית, מראה אסתטי נאה, שליטה על מידת ההצללה והקירוי, ועוד. כמו כן, עם חברת צל סאן אתם יכולים לקבל הדרכה מלאה עבור התקנה עצמית מרקיזה למרפסת שמש, החוסכת לכם בעלויות.

 

הפתרון האיכותי והפשוט ביותר

נכון, ישנם סוגים רבים של פתרונות הצללה וקירוי למרפסות שמש. יחד עם זאת, למי שמעוניין בפתרון פשוט, נוח ולא יקר – מרקיזה נותנת את המענה הטוב ביותר. לדוגמא, בניגוד לאפשרויות קירוי אחרות, במקרים רבים אין צורך להוציא עבור מרקיזה אישורי עירייה – על כל המשתמע מכך מבחינת עיכוב של העבודה וייקור התהליך. עם המרקיזה אתם לא צריכים לפנות לוועדות, למלא טפסים, להמתין לאישורים ולהסתבך עם בירוקרטיה מרגיזה.

בנוסף, מכיוון שאפשר לבצע הרכבה עצמית מרקיזה למרפסת שמש, אם יש לכם ידיים טובות תוכלו לחסוך כסף גם על אנשי מקצוע הנדרשים לצורך ההתקנה. זאת בניגוד לאפשרויות אחרות שכמעט תמיד יצריכו את המיומנות, הציוד והניסיון המקצועי שאין בידי אנשים מהשורה. במילים אחרות, כל שצריך לעשות הוא להזמין מאיתנו את המרקיזה במידה המבוקשת ולאחר מכן להתקין אותה במו ידיכם.

יחד עם זאת, כמו כל פתרון הצללה גם מרקיזה למרפסת יש להתקין לאור הבנת העבודה, עם ציוד הולם ובאופן מדויק. לכן אנו מספקים מעטפת שלמה לכל מי שמעוניין בהתקנה עצמית. ראשית, אנו החברה היחידה בארץ שמייצרת מרקיזות להתקנה עצמית בכל המידות כך שנוכל לתת מענה מדויק לצרכיכם. שנית, אנו מספקים ייעוץ בחינם אצלכם בבית לבחירת המוצר הנכון והמתאים ביותר. בנוסף לכך, אנו מעמידים לרשותכם סרטוני הדרכה ברורים ומפורטים שיסייעו לכם בהתקנה, וכמו כן ניתן תמיד לשוחח עם אנשי המקצוע שלנו בטלפון ולקבל עזרה. מעבר לכך, אם אתם מעוניינים בהתקנה של מתקין חיצוני ולא לעשות את העבודה בעצמכם – הדבר בהחלט אפשרי.

לפרטים נוספים בנושא ולהזמנת מרקיזה בהתקנה עצמית במידה המבוקשת, פנו אל נציגינו בטלפונים 1-800-222218 או 050-5753535.