התקנה עצמית של גגון חניה לרכב באופן פשוט וקל

צל סאן היא החברה היחידה בארץ שמייצרת סוככים, מרקיזות וגגוני חניה לרכבים בכל המידות המבוקשות, דבר המאפשר התאמה מושלמת לרכבים מכל הסוגים והדגמים. יתר על כן, אצלנו ישנה אפשרות של הרכבה עצמית גגון חניה לרכב בצורה פשוטה וקלה, עם סיוע ותמיכה של סרטון או מאנשי מקצוע מיומנים.

 

מחיר הוגן ומשתלם על הגגונים האיכותיים ביותר

אנו מייצרים ומתקינים גגוני חניות לרכבים כבר שנים רבות עבור בעלי דירות ובתים פרטיים, ועבור ועדי בתים בבנייני מגורים. לאורך השנים חתרנו תמיד לספק ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והאיכותיים ביותר, אך במחירים נוחים ותחרותיים. כך לדוגמא, בהזמנת גגון ממפעלנו בארץ אתם חוסכים לא מעט כסף על פערי התיווך שבין היצרן לצרכן. כמו כן, בביצוע התקנה עצמית לגגון חניה לרכב ישנו חיסכון בעלויות ההתקנה.

ראוי לציין כי השקענו מאמצים רבים על מנת לספק לכם מוצר שקל ופשוט להתקין אותו באופן עצמאי, והוא מגיע עם כל המרכיבים הדרושים. יחד עם זאת, עדיין נדרשת הבנה בסיסית במונחים ובציוד טכני וכמובן שיש להקפיד על התקנה מדויקת וחזקה של הסוכך. אנו מודעים לכך שלא לכל לקוחותינו יש את הידע הדרוש, ולכן בנוסף לחוברת ההוראות אנו מעמידים לרשותכם סרטון הדרכה ברור ומפורט הלוקח אתכם שלב אחרי שלב עד להתקנה מלאה ומושלמת. בנוסף לכך, המעוניינים יכולים לפנות בכל עת אל אנשי המקצוע של חברת צל סאן שישמחו לספק עצות, המלצות, תמיכה וליווי טלפוני בתהליך ההתקנה. מעבר לכך, כמובן שישנה גם אפשרות לביצוע ההתקנה על ידע הצוותים המיומנים שלנו, שיעשו את המלאכה עבורכם על הצד הטוב, המהיר והיעיל ביותר.

עוד חשוב לדעת שמדובר בגגון אמין וחזק ביותר המגיע אליכם עם אחריות של חמש שנים, ומשרת אתכם ואת רכבכם בנאמנות לכל אורך השנה ובכל עונה. הגגון שעומד בתקן הישראלי מגן על הרכב מפני גשם, ברד, שמש וחום, לשלשת ציפורים וכדומה, ומלבד היותו מוצר פרקטי וחזק הוא גם נאה מאוד ומהווה תוספת יפה לחזית הבית.

לפרטים נוספים על התקנה עצמית לגגון חניה לרכב ולביצוע הזמנה בהתאמה אישית מלאה, התקשרו אלינו בטלפונים 1-800-222218 או 050-5753535.