הצללה לרכבים בהתאמה אישית מלאה

חברת צל סאן מייצרת ומתקינה הצללות לרכב בהתאמה אישית מלאה למידות הרכב והחניה, לרצונות ולצרכים של הלקוח. אנו החברה המובילה בתחום בישראל ומאחורינו שורה ארוכה של לקוחות מרוצים מכל האזורים, לרבות אנשים פרטיים, מוסדות וועדי בתים.

 

הגנה חשובה לרכב שלכם

הצללה לרכב מאפשרת לכם לשמור על הנכס היקר ביותר שלכם לאחר הדירה. בוודאי השקעתם ברכבכם עשרות אלפי שקלים ולמעלה מכך ואתם גם משקיעים מאמצים בכך שיהיה תקין מבחינה מכאנית ונאה מבחינה חיצונית. יחד עם זאת, מזג האוויר והתנאים בישראל אינם תמיד מיטיבים עם משימה זו. ראשית, ללא הצללה לרכבים המכונית שלכם חשופה לבעיה מעיקה של לשלשת ציפורים ועטלפים. חשוב להבין כי הלשלשת הזו אינה רק מכוערת ודוחה אלא היא עלולה לגרום נזק של ממש לצבע המכונית ולהשאיר עליו סימנים קבועים אם לא ממהרים לנקות אותה תוך מספר שעות. שנית, ללא הצללות לרכבים המכונית שלכם חשופה בכל עת אל קרינת השמש. אמנם הבעיה פחות חמורה בחורף אך בקיץ השמש הלוהטת בהחלט מזיקה לצביעה של הרכב וגם פוגעת במרכיבי גומי ופלסטיק שנמצאים בפנים. לכך מצטרפים עוד פגעי מזג אוויר ומפגעים נוספים, כמו למשל ברד או נפילה של חיפויי קירות בבתים משותפים.

 

התאמה אישית של ההצללה

את כל הבעיות האלו ונוספות אפשר לפתור בקלות ובאופן אסתטי עם הצללה לרכב מבית צל סאן. חשוב להבין שלא מדובר בעוד חניה סטנדרטית אלא בחניה יפה ופרקטית שאנו מייצרים במיוחד עבורכם במפעל בהתאמה אישית, בהתאם לגודל הרכב, שטח החניה ופרמטרים אחרים. אנו מספקים מגוון רחב של אפשרויות לבחירה של מבחינת גוון, צורה ומידות ההצללה שיכולה להיות קבועה, מתקפלת או סוכך שמש, וכן סוכך זרועות חשמלי או ידני או סוכך מתקפל. אפשר להזמין סוכך מקושת, גלי או משולש העומד בכל דרישה של הרשויות, או להזמין סוכך מתקפל שאינו נדרש בכלל באישורי עירייה.

את הייצור אנו מבצעים באופן מהיר ומתקינים אותו על ידי מקצועני החברה, וישנה גם אפשרות להתקנה עצמית שלכם. כך אתם מקבלים חניה קשתית המאפשרת פתיחת כל הדלתות לתפעול מקסימאלי, עיצוב יפה ודקורטיבי, וללא בעיה לחניה של השכנים מהצדדים בזכות מיקום נכון ופרקטי של העמודים התומכים בסוכך.

 

מעלים את איכות החיים

עם הבעיות שתיארנו לעיל אפשר להתמודד כמובן גם בלי הצללה לרכבים. כך למשל, אפשר לרכוש כיסוי לרכב שאותו יש להסיר ולפרוש בכל פעם שמגיעים ויוצאים מהחניה, וכמובן שגם צריך לכבסו. לאור ההתעסקות הרבה, אין פלא שפתרון זה כבר יצא מזמן מהאופנה. אפשרות נוספת היא לשטוף פעמים רבות את המכונית במכוני שטיפה או באופן ידני, אך גם פתרון זה כרוך בהתעסקות רבה, בהוצאות מצטברות וכל זאת עוד לפני שדיברנו על בזבוז המים. לעומת זאת, הצללות לרכבים מפשטות מאוד את העניין ומוזילות את השמירה על ניקיון הרכב ותקינותו, ובתוך כך הן גם מפחיתות עד 75% מחום הרכב כך שלא תצטרכו להיכנס למכונית לוהטת בקיץ.

לפרטים נוספים על הצללות לרכבים ולביצוע הזמנה בהתאמה אישית מלאה, התקשרו אלינו בטלפונים 1-800-222218 או 050-5753535.