כשאתם חושבים על הגנה לאופנוע הים או לסירת המנוע שלכם, ישנם כמה אלמנטים שמהם אתם רוצים לספק לאופנוע או לסירה הגנה. יחד עם זאת, קרינת שמש היא אולי המזיק מספר אחד לכלי שייט שהסביבה הטבעית שלהם היא סביבה של רטיבות ולחות ואם יש משהו באמת יכול להזיק להם הרי זה חום גבוה בקרינה ישירה ולאורך זמן. על מה אתם רוצים להקפיד ברכישת הצללה לאופנוע ים? מה צפוי לקרות לסירה שלכם אם לא תדאגו לה לפתרון הצללה לסירת מנוע? על כך בשורות הבאות.

 

למה בכלל נדרשת הצללה לכלי השייט?

כלי שייט הם כלים שרטיבות ולחות הם מרכיבי מפתח בסביבה הטבעית שלהם. אין זה אומר שחלקים בהם ובעיקר חללי הפנים החשופים, אינם רגישים לחשיפה גבוהה וקבועה לרטיבות, אבל מתוך כלל המפגעים שיכולים להזיק להם, גשם הוא לחלוטין לא המפגע המרכזי. קרינת שמש, לעומת זאת, יכולה לגרום לסדיקת ריפודי המושבים, יובש של רכיבי גומי ורכיבי איטום, הרס של לוח מחוונים, קילוף של משטחי אחיזה ודריכה, פגיעה בצבע ובמראה הכללי ועוד. בהתאם לכך, מטרת המיגון המרכזית שלכם לעניין זה היא הגנה מפני קרינת שמש ואת זה תוכלו להשיג באמצעות פתרונות הצללה לאופנוע ים או פתרונות הצללה לסירת מנוע, לפי המקרה.

בחירת פתרון הצללה לכלי שייט

בבחירת פתרון ההצללה המתאים, עליכם לקחת בחשבון כמה פרמטרים. א’ אתם רוצים לוודא שהסוכך מכסה את כל כלי השיט מקצה לקצה ולאורך כל שעות היום ללא קשר לזווית ממנה קורנת השמש בשעות היום השונות. ב’ אתם רוצים לוודא שהסוכך עשוי מחומר איכותי ומקצועי ובצפיפות הנדרשת על מנת לחסום את קרינת השמש באופן מוחלט. ג’ אתם רוצים לוודא שמדובר בפתרון שניתן לפרוש ולקפל בקלות ובמהירות, אחרת אתם פשוט לא תעשו בו שימוש.

באתר האינטרנט של צל סאן, תוכלו להתרשם ממגוון דגמים של פתרונות הצללה לכלי שייט, שעונים על כל הקריטריונים המקצועיים להגנה מקסימלית על כלי השייט שלכם. כמו כן, תוכלו ליצור איתנו קשר בטלפון 1-800-222218 ולקבל מענה לכל שאלותיכם בעניין זה ובעולם ההצללה בכלל.