הצללה לאופנוע – כדי לשמור על האופנוע לאורך זמן

לא משנה כמה אתם משתמשים באופנוע שלכם וכמה זמן אתם מבלים אתו על הכביש, סביר שתרצו לשמור ולהגן עליו גם כאשר הוא ללא תנועה. אפשר למצוא כיום מבחר של פתרונות הצללה לאופנוע, פתרונות קירוי מאיכות גבוהה המיוצרים על ידי מיטב החברות בתחום. במקרים בהם לא ניתן להחנות את האופנוע בחניון סגור, אפשר לבחור באפשרות שכזו, המגינה ושומרת על האופנוע לאורך זמן.

 

לבדוק מראש

למחפשים פתרונות הצללה וקירוי, כמו סככה לאופנוע, חשוב לבחון מספר פרמטרים לפני שבוחרים. ראשית, חומרי הגלם שמהם הם עשויים. פתרונות ההצללה והקירוי נדרשים להתמודד עם תנאי מזג אוויר שלעיתים עשויים להיות לא פשוטים: לחות גבוהה מאד, רוחות חזקות, שמש ישירה, טמפרטורות נמוכות ועוד. על חומרי הגלם שמהם עשויים פתרונות ההצללה להיות חזקים ועמידים מאד ולהתאים לתנאי מזג האוויר האופייניים לאותו המקום.

שנית, יש לקחת בחשבון את גודל פתרון ההצללה ואת מידותיו. עליו לכסות באופן מלא את האופנוע ולא להשאיר חלקים בו שהם חשופים. מכיוון שיש דגמים שונים של אופנועים, יש לוודא כי פתרון ההצללה הנבחר אכן מתאים לדגם האופנוע הקיים ומספק לו את ההגנה הנדרשת. מעבר לכך, חשוב גם לבדוק כיצד הוא מופעל: כיצד פותחים וסוגרים אותו. האם הוא קבוע או נייד? האם הוא מתקפל בקלות או שמא מצריך בעת פתיחתו וקיפולו כוח רב? את כל אלה חשוב מאד לבחון מראש וזאת, תוך התייחסות לכל הצרכים הקיימים וגם לתנאי השטח, היכן שמתכננים למקם את הפתרון הנבחר.

עמידה בכל תווי התקן הנדרשים היא פרמטר נוסף שהכרחי לבדוק ואת זאת ניתן לדעת לאחר תשאול ובחינת הפתרון שבו בוחרים. עמידה בכל תווי התקן תבטיח מוצר איכותי, חזק וגם עמיד שיגן על האופנוע וימנע פגיעות לא רצויות וגם שחיקה מהירה.

זקוקים לפתרון הצללה איכותי לאופנוע שברשותכם? חברת צל סאן היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החברה מתמחה בייצור ובהתקנת פתרונות קירוי והצללה ותשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם את המענה המתאים. לסקירת כלל מוצריה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים, התקשרו לטלפון
 1-800-222218