סוכך לחניה פרטית זה קל, אבל מה עושים כשמדובר בחניה ציבורית המשרתת את כלל הדיירים של בניין משותף? ובכן, האמת היא שזה לא ממש משנה אם אתם מחפשים פתרון הצללה לחניה פרטית או לחניה של בניין משותף. ישנו היום מגוון רחב מאוד של דגמים המאפשרים לכם לבחור את הדגם המתאים לכם ביותר, גם מבחינת מרחב פנוי והתאמה אופטימלית למעטפת הרכב שלכם. אחד הפתרונות השכיחים יותר לחניות בבניין משותף הוא הפתרון של גגון לחניה בבניין. המדובר על פתרון של ארבעה עמודים רובסטיים עליהם פרושה יריעת בד מיוחד המספק לרכב הגנה מלאה מפני קרינת השמש. את העמודים ניתן כמובן לקבע אל הקרקע ללא חשש מוונדליזם.

 

האם הגגון מספק הגנה מספקת?

ובכן, השאלה היא מפני מה אתם רוצים להגן על הרכב שלכם. אם חשוב לכם להגן עליו מפני קרינת השמש החמה, גגון לחניה בבניין בהחלט יכול לספק לכם את הפתרון הנדרש. הגגון עצמו מחולק לשני משטחים, האחד מישורי והשני אלכסוני. בהצבת הגגון בשטח, יש להציב אותו בצורה כזאת שתצורת הגגון הזאת, תספק לרכב את ההגנה המלאה מכל זווית על הציר שבו נעה השמש לאורך היום. מן הסתם, מאחר ומדובר בגגון עליו בלבד, ישנה שעה מסוימת בשעות אחר הצהריים המאוחרות, שבה השמש כבר תוכל לקרון על הרכב, אבל מדובר בשעות של שמש חלשה, שלעיתים אף נחסמת על ידי צל הבניין עצמו. בסך הכל, הפתרון הוא מקיף ומיטבי, אך חשוב לזכור שהוא אינו מתאים למשל להגנה מפני לחות וגשם, שעבור מרבית האנשים גם אין צורך להתגונן מפניהם.

 

כן… זה גם עניין של מחיר

גגון לחניה בבניין הוא פתרון זול יחסית לשלל הפתרונות של חניה מתקפלת. החניה המתקפלת מבוססת על שלדה מורכבת שמאפשרת קיפול ופרישה של הסוכך, גם אחרי שמבצעים את הפעולה אחרי שנים ארוכות של שימוש. מנגנון זה וכמות החומר המשמש לייצור השלדה, מקפיצים את המחיר כלפי מעלה ומותירים את האופציה של גגון לחניה בבניין כפתרון יעיל, זול וזמין לכל כיס.

אצלנו בצל סאן תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות להצללת החניה שלכם בבית הפרטי או בבניין משותף, ובכלל זה גם גגון לחניה בבניין משותף. המחירים תחרותיים, המוצרים איכותיים מהמותגים המובילים בתחום והשירות ללא פשרות. לקבלת מידע נוסף ומענה לכל השאלות שמטרידות אתכם בנושא ההצללה לרכב, גם בבניין משותף, צרו קשר עוד היום בטלפון 1-800-222218.