למה כדאי להתקין גגון לדלת כניסה?

גגון הממוקם מעל לדלת הכניסה אל הבית לא היה כל כך נפוץ ומקובל עד לפני כמה שנים. עם הזמן ועם התפתחות תחומי התעשייה השונים – הבינו לא מעט אנשים שאין סיבה שהמקום הזה שצמוד לכניסה לבית יהיה יתום הן מאמצעי קירוי כלשהו והן מפריט עיצובי שיוסיף רובד נוסף של יופי אמיתי. מעבר לזה, הובן מאד לאחרונה הפן הפרקטי של גגון לדלת כניסה, שכן הוא יכול להגן מהשמש החזק או מגשם שיורד בדיוק כאשר מתכננים לצאת מהבית ובזכותו אפשר להחליט שממקמים חפצים או רהיטים שונים בסמוך לדלת – ארון נעליים, עציץ או חפץ נוי אחר, דלי שמיועד למטריות או כל מה שצריך ונוח שיהיה בכניסה אל הבית או ביציאה ממנו.

 

סוגים שונים של גגונים לדלתות כניסה

כיום מדובר בנישה נפרדת של עיצוב הפנים וכל אחד יכול לבחור מתוך מגוון עצום ובלתי נגמר של גדלים, צבעים או דגמים. הגגון יכול להיות בצבע אחד או עם כמה גוונים, עשוי יחידה אחת או כמה שמחוברות זו לזו או מותקנות צמוד זו לזו, הגגון יכול היות ישר או בזווית כלשהי וכמובן שעל פי תנאי השטח אפשר להחליט באיזה גובה להתקין אותו מעל הדלת. גגון לדלת כניסה לבית יגן על מי שנכנס אל הבית או יוצא ממנו, אפשר יהיה להסתתר מתחתיו מפני שמש חזקה או גשם שוטף ולעצור רגע לפני שיוצאים לדרך כדי לחשוב אם כל מה שדרוש נמצא או לוודא שלא שוכחים שום דבר בתוך הבית. כאשר יוצאים מהבית עם ילדים קטנים תמיד נוח לעצור רגע, לראות שהכל נוח ומסודר ואז להמשיך הלאה ולצאת מהבית. מתחת לגגון – נוח ונעים לעשות את זה.

 

איך לבחור בצורה נכונה ומושכלת

מכיוון שכיום גם הגוונים אמורים להיות מותקנים מעל הדלת יכולים להיות מעוצבים ומותאמים באופן אישי לכל צורך ולכל משפחה – הרי שחשוב למצוא לשם כך את אנשי המקצוע המתאימים ביותר. אזור הכניסה לבית יהיה המקום הראשון שאליו מגיעים אורחים או מבקרים ולכן יש חשיבות למראה יפה ומעוצב שלו. זהו גם האזור שבו נפרדים מאורחים שהגיעו לבקר ומכאן החשיבות של בחירה נכונה של הגגון המתאים ביותר.

גם אזור הכניסה לבית שלכם יכול להיות יפה, מעוצב וייחודי! אצלנו בצל סאן תוכלו להתרשם ממגוון רחב של פרגולות, גגונים ואמצעי קירוי שונים שמתאימים לכל אזור בבית, לכל ייעוד ולכל שימוש. אתם מוזמנים ליצור קשר טלפוני במספר – 1-800-222218 או להגיע לאולם התצוגה שלנו בחולון. בינתיים תוכלו ללחוץ כאן ולראות תמונות ודוגמאות של גגונים לדלתות הכניסה ולקבל השראה לקראת הבחירה בגגון שיהיה המתאים ביותר עבורכם!